NANO AntiVirus ikon

NANO AntiVirus 1.0.146.91124

 
 

NANO AntiVirus  –  Virüs Koruma Programı

 

NANO AntiVirus, bilgisayarınızı yüksek hızda ve verimli bir şekilde virüslere karşı korumak için kullanacağınız bir antivirüs yazılımı.

Rus yazılımcısı NANO Security tarafından geliştirilen bu yazılım, virüs koruması için en üst teknoloji ile yazılmıştır.  En karmaşık ve tespit edilmesi zor virüsleri bile, bulma özelliğine sahip olan bu antivirüs yazılımı, diğerlerine göre çok daha yüksek performansta çalışmaktadır.

Sürekli internet kullanımına bağlı olmak üzere her bilgisayar mutlak bir tehdit altındadır. Virüs nedeni ile saldırıya uğrayan bilgisayarlarda çözülmesi çok güç yada maliyetli sorunlar yaşanabiliyor. Bu anlamda kaliteli bir antivirüs programı ile bilgisayarları tahditlere karşı koruma kaçınılmaz bir gerekliliktir. Gerçek zamanlı tarama özelliği ile, bilgisayarınıza yüklediğiniz dosyaları otomatik olarak denetler. Ayrıca İnternet’ten indirdiğiniz dosyaları da gerçek zamanlı olarak denetler. Bulduğu şüpheli dosyaları daha sonra incelemeniz için, karantinaya taşır.

Pek çok farklı kötü amaçlı yazılım türü vardır. Yayılma şekillerine, kötü niyetli faaliyetlerinin özelliklerine, tedavi önlemlerine göre farklılık gösterirler. Bu yazılım, her türlü kötü amaçlı yazılıma karşı koruma sağlar: bankacılık Truva atları, şifreleyiciler, ekran engelleyiciler, olası istenmeyen programlar, reklam yazılımı, casus yazılım vb.Tarama hızı önemli bir antivirüs özelliğidir. Bu program, modern ve yüksek performanslı bir antivirüs motoruna dayanmaktadır. Antivirüs, işi hızlandırmak için çok çekirdekli sistemlerin tüm gelişmiş özelliklerini kullanabilir. Bu, bilgisayarı yavaşlatmadan ve güvenilir korumasını sağlamadan tüm görevlerin hızını en üst düzeye çıkarmanıza olanak tanır.

Programının en güzel özelliklerinden biri de, arayüzü değişikliğine imkan sağlamasıdır. Böylece programın görsel temasını zaman zaman değiştirebilirsiniz.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

NANO AntiVirus

 

 

 

 

Site Oylaması
Tarih
Başlık
NANO AntiVirus  -  Virüs Koruma Programı
Puanı
51star1star1star1star1star

Yazan: meto

NANO AntiVirus 1.0.146.91124 YAPILAN YORUMLAR