Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Nero_MediaHome_ikon-removebg-preview

Nero MediaHome 1.1.0.129

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

Nero MediaHome – Medya Oynatıcı ve Organizatör

 

Nero MediaHome, bilgisayarınızda bulunan medya dosyalarını yönetmek ve medya dosyalarını organize etmek için kullanacağınız bir programdır.

Herkesin tatil, doğum günü, düğün gibi özel anları ve özel günleri var. Herkes bu anları çeşitli şekillerde ölümsüzleştirmektedirler. Özellikle teknolojinin geliştiği son yıllarda dijital fotoğraf makineleri ve akıllı telefonlar ile çekilen videolar ile bu anlar ölümsüzleştirilmektedir.

Bu şekilde çekilen Tatil fotoğrafları ve özel anlar ile ilgili videoları arayıp bulmak zahmetli olmaktadır. Nero MediaHome Unlimited, bu şekilde bulunması zor ve dağınık dijital arşivlere bir düzen getiriyor. İster müzik, fotoğraf, video, sinema filmi, TV dizisi, audio CD veya DVD video, ister bilgisayar veya mobil cihaz olsun: Bu program dosyalarınızın arşivlenmesi, sıralanması, oluşturulması ve oynatılması için çok yönlü bir medya merkezidir.

Ayrıca, Bu program fotoğrafları ve videoları kablosuz olarak akıllı cihazlardan USB belleklere ve diğer ortamlara taşıma imkanı sağlamaktadır. Daha sonra bu medya arşivini kategorilere göre düzenleyebilirsiniz. Düzenli olarak kategorilerde arşivlenmiş, kayıt tarihine, yüz, yer, favori veya kişisel sözcüklere göre sıralanmış tüm medyalarınızı şimdi daha da hızlı ulaşmanız mümkün olacaktır. Ve bu medya dosyalarını bir çok platformda yayınlama imkanı sağlar. Tabiki de videoları oynatmak için muhteşem bir kalite sunar.

Nero MediaHome VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

Nero MediaHome

 

Yazan: meto

Nero MediaHome 1.1.0.129 YAPILAN YORUMLAR