Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Nero Video ikon

Nero Video 24.5.1040

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

Nero Video – Video ve Müzik Düzenleme Editörü

 

Nero Video, videoları düzenlemek ve aynı zamanda müzik dosyalarını düzenlemek için kullanacağınız bir editördür.

Program kolay ve kullanışlıdır. Video ve görüntü dosyalarınızı mobil cihazlarınızdan, sabit sürücülerinizden, USB çubuklarınızdan kolayca aktarabilirsiniz. Fotoğraflarınızı ilgi odağı haline getirimek oldukça kolay.  1 tıkla Video Hikayesi ile mükemmel filmler ve slayt gösterileri oluşturmak sizin elinizde. Hızlıca profesyonel videolar oluşturup videonuza tamamen kişisel bir dokunuş katın.

Paketin sisteme yüklenmesi kolay bir iştir ve bağımlılıklar otomatik olarak indirilip kurulduğu için kullanıcıdan çok fazla müdahale gerektirmez. Bununla birlikte, işlemin sonunda, işlemi tamamlamak için bilgisayarın yeniden başlatılması gerekebilir.

Geliştiricinin öne sürdüğü özellikler arasında ultra HD (4K) video içe aktarma, düzenleme, kaydetme ve oynatma desteği; Bu tür dosyaların işlenmesinin daha zorlu olduğunu ve bunları işlemenin güçlü bir makine gerektirdiğini unutmayın.

Uygulama penceresi basittir ve istenen modül veya bileşenin hızlı bir şekilde seçilmesine izin verir. Çeşitli cihazlardan içerik alma veya yakalama, düzenleme veya DVD’ler veya Blu-ray diskler gibi kaydedilebilir medyalara aktarma imkanı vardır.

İstenmeyen kareleri kaldırmak ve ses parçasını özelleştirmek için video içeriği hazırlamanın yanı sıra Nero Video, bir filmden veya görüntüden diğerine geçiş efektlerinin yanı sıra PiP (resim içinde resim) video küçük resim ekleme imkanı sunar. Verilerin hızlı işlenmesi, işi gerçekleştirmek için GPU gücüne dayanan donanım hızlandırma yetenekleriyle sağlanır.

Nero Video ayrıca medya dosyaları için yönetim yetenekleri içerir. Nesne etiketleme ve diğer programların medya kitaplıklarından içe aktarma olasılığının yanı sıra belirli dosyaları hızlı bir şekilde bulmak için bir arama işlevi sunar. Disk yazma da özellikler listesindedir ve modül, 2B ve 3B şablonlardan disk menüleri oluşturmak için seçenekler sunar. Yazma yetenekleri hem DVD ortamını hem de Blu-ray diskleri destekler.

Mutlu izleyiciler için en iyi filmleri  Nero Video ile yaparsınız.  Program biçim seçimi konusunda da bir şey ifade etmiyor. Oturma odanızı sinemaya dönüştürme konusunda da katkı sağlar.  Bu program sizi kapsamlı akış işlevleriyle mutlu eder. Ses ve video dosyalarını tam olarak istediğiniz zaman çeşitli formatlarda oynatın. Bir çok düzenleme işlerini profesyonelce yapmanızı sağlayacak bu programı sitemizden indirip hemen ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Nero Video

Yazan: meto

Nero Video 24.5.1040 YAPILAN YORUMLAR