Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Nero Burning ROM ikon

Nero Burning ROM 25.5.1070

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...

Nero Burning ROM – CD Yazma Programı

 

Nero Burning ROM , uzun yıllardır cd yazma programı olarak en çok olarak tercih edilen ve en popüler programlardan biridir.

Bir çok yeni nesil programlarda olduğu gibi NERO yazılımı da, mobil entegrasyonu sayesinde, kullanıcılarına daha geniş kullanım imkanları sağlamaktadır. Ücretli olan bu yazılım, en kaliteli ve uzun ömürlü CD’ler yazabilme imkanı sağlayan çok az programlardan biridir. Bir çok şekilde CD’ler yazdırabilirsiniz ama, arşivinizde uzun yıllar saklayacaksanız eğer, doğru yazdırma teknolojisi kullanan  bir yazılım öncelikli şarttır.Program ile CD, DVD ve BlueRay yazdırabilirsiniz. MP3 müzik CD’leri oluşturmak istediğinizde, en kayıpsız ve en yüksek kalitede MP3 CD’leri oluşturabilirsiniz. APE, FLAC, AIFF, OGG, ve daha fazlası gibi yüksek kaliteli formatlarda ses dosyalarını dönüştürebilirsiniz. Ayrıca program ile ISO dosyaları oluşturmak mümkündür.. Kullandıkça daha bir çok özelliğini keşfedebileceğiniz, son derece kullanışlı bir program olarak, herkesin bilgisayarında veya arşivinde olması oldukça yararlı olacaktır.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Nero Burning ROM

Neler Yapılabilir:

Program ile, seçtiğiniz fotoğraf, video, müzik ve slayt gösterileri görüntüleyerek medya keyfi çıkarabilirsiniz.
 DVD’leri, AVCHDs veya Blu-ray Disc için format dönüştürücüleri kullanabilirsiniz.
 Cep telefonu, tablet veya kameradan videoları içe aktardıktan sonra, hızla ve kolayca, kesme-yapıştırma oluşturabilir ve profesyonel araçları kullanarak Nero bunları düzenleyebilirsiniz.
 Çeşitli şablon ve efektlerden faydalanarak etkileyici slaytlar yapabilirsiniz.
 Müzik ve çeşitli medya CD’leri oluşturmak için en ideal ve bilinen en popüler araçtır.

 

 

Yazan: meto

Nero Burning ROM 25.5.1070 YAPILAN YORUMLAR