Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Netcut 3.0.211

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 3,00 out of 5)
Loading...

Netcut – Ağ İzleme Aracı

 

Netcut, internet ağı üstündeki bilgisayarları taramak ve her bir makine hakkında bilgi sağlamak için tasarlanmış ücretsiz bir Windows aracıdır.

Arayüzü biraz profesyonelce bulabilirsiniz, ancak nereden başlayacağınızı bulmak için birkaç dakikaya ihtiyacınız var. Netcut ağınızı otomatik olarak tarar ve bağlı makinelerdeki bilgileri belirli bir IP bulmak için özel araçlarla alır. Çok iyi bir özellik, aynı anda birden çok tane kullanmanız durumunda farklı bir ağ adaptörü seçmenize izin veren özelliktir.

Ana pencere, bağlı bir sistemin MAC adresi olan belirli bir IP’nin (açık veya kapalı) geçerli durumunu, kendi başına IP’yi, ana bilgisayar adını ve fiziksel adresi görüntülemek için kullanılır. MAC adreslerinden bahsetmişken, Netcut, seçilen ağ adaptörünün fiziksel adresini sadece birkaç tıklamayla değiştirmenizi sağlayan özel bir MAC kimlik sahtekarlığı aracı da içerir.

Not: Kullanıcılar bir aylık netCut Pro üyeliğini ücretsiz alabilir. Kullanıcı başına sınırlı 1. Free Pro üyeliği için support@arcai.com adresini talep edebilirsiniz.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Netcut

 

Yazan: meto

Netcut 3.0.211 YAPILAN YORUMLAR