Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
NetLimiter ikon

NetLimiter 5.1.5.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

NetLimiter – İnternet Hızını Sınırlama Programı

 

NetLimiter, bilgisayarınız üzerinde tam ağ kontrolü sağlar . Uygulamalarınızın nereye bağlanmasına izin verildiğine ve bu bağlantıların ne kadar hızlı olması gerektiğine siz karar vereceksiniz .

İnterneti kullanan tek kişi siz değilseniz, bant genişliğini en az bir kez paylaşmanın can sıkıcı mertebesini deneyimlemiş olabilirsiniz. Tüm bant genişliğinden keyif alıyor olsanız bile, bazen bir uygulamayı açtığınızda işler aniden yavaşlıyormuş gibi geliyor. Program, bu sorunların her ikisini de çözmenizi sağlar.

Kurulum, sizin tarafınızdan herhangi bir özel dikkat gerektirmeyen hızlı ve sorunsuz bir işlemdir. Uygulama, biri sol tarafta çalışan uygulamaları ve hizmetleri görüntüleyen iki paneli vardır. Diğer panel ise daha fazla ayrıntı öğrenebileceğiniz, geçmişi gözden geçirebileceğiniz, kuralları gözden geçirebileceğiniz ve sadece gerekli işlemleri yapabileceğiniz bir alandır.

Güzel ve kullanışlı bir özellik, İnternet’e bağlı herhangi bir şeyin gerçek zamanlı yükleme ve indirme etkinliğini kontrol etmenizi sağlayan trafik izleme özelliğidir. Belirli bir bağlantının tüm bant genişliğinizi tükettiğini fark etmeniz durumunda, bir eşik sınırı belirleyebilir veya basitçe onu sonlandırabilirsiniz.

Program, gerçek zamanlı trafiğe ek olarak, zaman içinde toplanan verilerden istatistikler sağlar ve bu, bağlantınızı besleyen kötü amaçlı yazılımları, casus yazılımları ve diğer istenmeyen hizmetleri algılamak için kullanışlı olabilir. 

Adından da anlaşılacağı gibi, Blocker bir güvenlik duvarı görevi görür ve İnternet’e bağlanabilen uygulamaları ve özellikleri yönetmenize olanak tanır. Aslında uygulama, herhangi bir hizmetin veya programın davranışını özelleştirebileceğiniz karmaşık bir filtre ve kural sistemi ile birlikte gelir. Üstelik Kota özelliği sayesinde uygulamalar için bir limit belirleyebilirsiniz ve eşiğe ulaştıklarında otomatik olarak engellenirler.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

NetLimiter

 

 

Yazan: meto

NetLimiter 5.1.5.0 YAPILAN YORUMLAR