Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
NetWorx ikon

NetWorx 7.0

NetWorx – Ağ İzleme  İstatistik Programı

 

NetWorx, objektif bant genişliği tüketimi durumunu değerlendirmek için yardımcı olan basit ama çok yönlü ve güçlü bir araçtır.

NetWorx, bant genişliği tüketim durumunuzu nesnel olarak değerlendirmenize yardımcı olan basit, ancak çok yönlü ve güçlü bir araçtır. Bant genişliği kullanım verilerini toplamak ve İnternet’inizin veya diğer ağ bağlantılarının hızını ölçmek için kullanabilirsiniz. Olası ağ sorunları kaynaklarını belirlemenize yardımcı olabilir, ISS’nizin belirlediği bant genişliği sınırlarını aşmadığınızdan emin olabilir veya Truva atları ve korsan saldırılarının şüpheli ağ etkinlik özelliklerini izleyebilir.

Program, tüm ağ bağlantılarınızı veya yalnızca Kablosuz veya Mobil Geniş Bant gibi belirli bir ağ bağlantısını izlemenizi sağlar. Yazılım ayrıca son derece özelleştirilebilir görsel ve sesli uyarılar dizisine sahiptir. Ağ bağlantısı kesildiğinde veya olağandışı derecede ağır veri akışı gibi bazı şüpheli etkinliklerin gerçekleştiği durumlarda sizi uyaracak şekilde ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, tüm çevirmeli bağlantıların bağlantısını kesebilir ve sistemi durdurabilir.

Gelen ve giden trafik, çizgi grafikte gösterilir ve bir dosyaya kaydedilir; böylece günlük, haftalık ve aylık bant genişliği kullanımınız ve çevirme sürenizle ilgili istatistikleri her zaman görüntüleyebilirsiniz. Raporlar daha fazla analiz için HTML, MS Word ve Excel gibi çeşitli biçimlere aktarılabilir.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

NetWorx

 

 

Site Oylaması
Tarih
Başlık
NetWorx - Ağ İzleme  İstatistik Programı
Puanı
51star1star1star1star1star

Yazan: meto

NetWorx 7.0 BENZER İÇERİKLER
NetWorx 7.0 YAPILAN YORUMLAR