Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Norton Security Deluxe ikon

Norton 360 Deluxe 22.20.5.39

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

Norton 360 Deluxe  –  Popüler Antivirüs Programı

 

Norton 360 Deluxe , bilgisayarlarınızı virüsler, casus yazılımlar, sosyal medya tehlikelerine ve kimlik hırsızlığına karşı koruma sağlayacak güçlü bir Antivirus programı.

Bilgisayar ve İnternet’in ülkemizde kullanılmaya başladığı ilk zamanlardan beri kullanılan bir Antivirus programıdır. Gelişmiş özellikleri ve kullanım kolaylığı ile ön plana çıkan Norton, ilk zamanlarındaki gibi bilgisayarı kasan bir Antivirüs programı olmaktan çıkarak, bilgisayarınızın bellek tüketimini daha az tüketerek, bilgisayarınızın kasılmasının önler.

Norton 360 Deluxe , Dünya genelinde 175 Milyon aktif kullanıcıya sahip bu yazılım bulut teknolojisinden faydalanarak, hangi tür dosyaların tehlikeli olduğu konusunda sizleri uyarır. Ayrıca girdiğini web siteleri güvenli mi değil mi, kimlik bilgilerinizi girme konusunda sakınca var mı yok mu önceden ikaz eder. Bunun dışında tüm kullanıcı isimlerinizi ve şifrelerinizi sizin için hatırlar ve güvende olmasını sağlar. Otomatik güncelleme özelliği ile siz bilgisayarı kullanmadığınız anda kendi kendine gerçekleştirir.

Bileşenleri elle seçmek söz konusu olduğunda araç esnek olmadığından, Güvenliği kurmak her kullanıcı için hızlı ve zahmetsiz bir görev olmalıdır; her şey varsayılan olarak kurulur.

Görünümünü Norton AntiVirus Plus ile paylaşan Security’nin arayüzü çoğunlukla kullanıcı dostudur, ancak bazı seçenekleri daha iyi bir şekilde bir araya getirilebilirdi. Çoğu güvenlik modülü tek bir tıklama ile etkinleştirilebilir ve devre dışı bırakılabilir, ayrıca ileri düzey kullanıcılar tarafından ayrıntılı olarak yapılandırılabilir. Norton tescilli teknolojileri açıklamak için benzersiz isimler kullandığından, bazı durumlarda terminoloji bir sorun olabilir.

 

norton-security-deluxe

Özellikler:

 Virüslere, casus yazılımlara, kötü amaçlı programlara ve diğer çevrimiçi tehditlere karşı korur
 Kimliğinizi ve çevrim içi işlemlerinizi güvende tutar
 Geniş kapsamlı koruma ve performans için 1 numaralı tüketici güvenlik yazılımı
 %100 para iade güvencemiz dahildir: Aygıtlarınızı ya virüslerden arındıracağız ya da paranızı iade edilir.

 

Yazan: meto

Norton 360 Deluxe 22.20.5.39 YAPILAN YORUMLAR