Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Notepad++ ikon

Notepad++ 8.3.3

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

Notepad++ – Not Defteri ve Metin Editörü

 

Notepad ++, Not Defteri’nin ihtiyaç duyduğu ancak eksik olan her şeye sahip güçlü, özellik dolu bir metin editörü olarak kullanılır (Windows’ta Not Defteri’nin yerini alabilir).

Bu program, Scintilla’nın güçlü düzenleme bileşenine dayanarak, Notepad ++ C ++ ile yazılmıştır ve daha yüksek bir yürütme hızına sahiptir. Ayrıca Win32 API ve STL kullanarak daha küçük program boyutuna sahiptir. Program ile asp, php, html ve daha bir çok formatta ki dosyaları açarak kod düzenlemesi yapabilirsiniz. Metin editörü olarak kullanabileceğiniz bu yazılım en kullanışlı programlardan biridir.

Notepad ++, kullanım kolaylığını kaybetmeden mümkün olduğunca çok rutini optimize ederek dünyadaki karbondioksit emisyonlarını dolaylı olarak azaltmaya çalışıyor. Yani daha az CPU gücü kullanıldığında bilgisayarda azalan güç tüketiminin doğa ile dost olması şeklinde.

Web tarayıcılarda alışık olduğumuz sekmeli sayfa kullanma özelliğine sahip olması nedeni ile, çoklu belgelerle çalışma imkanı sağlar. Ayrıca, windows işletim sistemindeki Not Defteri‘ne göre daha fazla gelişmiş araçlara sahiptir. Ücretsiz bu programı sitemizden indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Notepad++

PROGRAM VİDEOSU

Yazan: meto

Notepad++ 8.3.3 YAPILAN YORUMLAR