Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

ocenaudio 3.11.12

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

ocenaudio – Ücretsiz Müzik ve Ses Düzenleme Programı

 

ocenaudio, zengin bir dizi ses efektini ve VST eklentileri için desteği bir araya getiren, platformlar arası, kullanımı kolay, hızlı ve işlevsel bir ses düzenleyici.

Bazı ses düzenleme uygulamaları mükemmel çalışır ancak kullanımı oldukça zor görünürken, diğerleri harika görünür ancak özellikleri zayıftır. Bu program, bu iki vakanın en iyi buluştuğu yerdir.

özellikleri ve dağıtım gücünü azaltmayan ses parçalarını düzenlemek için tasarlanmış iyi görünümlü bir yazılım çözümüdür. Ses analizini basitleştiren Ocen Framework’e dayanmaktadır.

Açtığınız an içgüdüsel olarak parçaları nereye ekleyeceğinizi, dalga formunun nerede görüntülendiğini ve efektleri bulmak için nereye gitmeniz gerektiğini bilirsiniz. Arayüzü kullanıcı dostu olmaktan çok daha fazlasıdır ve yolunuzu bulmanızı çok kolaylaştırır.

Program size basit bir dalga biçimi görünümünden daha fazlasını sunar. Bir spektral görünümü farklı zaman formatlarının yanı sıra dikey ve spektral ölçek formatları arasında değiştirebilirsiniz. Ayrıca uygulamanın parçayı ayrıntılı olarak analiz etmesini ve minimum ve maksimum örnek değerlerini, tepe genliğini, DC ofsetini ve ortalama RMS gücünü görüntülemesini sağlayabilirsiniz.

Diğer benzer uygulamalarda olduğu gibi, dalga formunun bir bölümünü seçebilir, kesebilir, kopyalayıp yolda başka bir yere yapıştırabilirsiniz. Çoğu olmasa da, ses düzenleme araçlarının hepsinde olmayan bir özellik, bir izin birden çok bölümünü seçme ve seçilmemiş parçayı değiştirmeden bu bölümlere tek başına çeşitli ayarlamalar uygulama yeteneğidir. Ocenaudio’da bu özellik var ve oldukça kullanışlıdır.

Etkiler açısından size geniş bir seçim sunar. Sessizlik elde edersiniz, ters çevirirsiniz, ters çevirirsiniz ve standart olarak normalleşirsiniz, olması gerekenler. Ardından, genlik ayarlarına, yüksek geçiş ve alçak geçiş filtrelerine, gecikme efektlerine ve sönümleme işlemine sahipsiniz. Bu filtreleri parçalarınıza eklediğinizde önceden tanımlanmış bir fabrika ön ayarı uygulamadıklarını söylemeye gerek yok ve bu kadar. Parametreleri ve diğer çeşitli ayarlamalar üzerinde mutlak kontrole sahipsiniz.

Bunların dışında, bir efekt uygularken ve ayarlarına müdahale ederken, sesi değiştiren tüm değişiklikler gerçek zamanlı olarak sunulur. Ekolayzerin 31 bandından birindeki en ufak çentik bile işlenir ve anında ses çıkışına eklenir.

ocenaudio VirüsTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

ocenaudio

PROGRAM İNCELEME VİdEOSU

Yazan: meto

ocenaudio 3.11.12 YAPILAN YORUMLAR