Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
office 2016 ikon

Office 2016

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Office 2016 – Microsoft Office 2016 Profesyonel Sürümü

 

Office 2016, Microsoft tarafından geliştirilen Office programı. Tüm Office belgeleriniz için kullanabilirsiniz.

Microsoft Office, bilgisayar kullanıcıları için geliştirildiği daha ilk yıllardan beri en popüler belge oluşturma ve düzenleme programıdır. Mükemmel işlevselliklerinden dolayı uzun bir süre yeni sürümü geliştirilmemiş olup, daha sonra pek çok yenilikler eklenerek eskisinden çok daha mükemmel bir sürüm olarak yeniden geliştirildi.

World, Excel, Powerpoint, Puplisher, Outlook Expres gibi önemli eklentiler ile, kullanıcıların ev, okul ve iş yaşamına önemli katkılar sağlamaya devam ediyor. Kendi içerisinde ki hazır ve birbirinden güzel özelliklere sahip şablonları kullanarak, neredeyse yapamayacağınız şeyler yok gibi. Bu son sürümde Skype entegrasyonu da sağlanmaktadır.

Office 2016 ile gelen en büyük yeniliklerden biri de bütün ofis araçlarının bulut entegrasyonu ile  verimli bir şekilde kullanılabilir olması. Bu sayede kullanıcılar eşzamanlı olmak üzere aynı ofis dökümanları üzerinde istedikleri işlemleri ortaklaşa yapabiliyorlar. Yani aynı belgeler üzerinde birlikte çalışabiliyor. Programın yardım menusu de önceki sürümlere göre çok daha gelişmiş olarak karşımıza çıkıyor. Bu sayede hemen hemen tüm sorunların cevabını bulmanız mümkün hale geliyor.

Özellikle kullanıcı arayüzünde ki farklılıkların, Microsoft Office kullanıcıları açısından monotonluğunu giderecek düzeyde olduğunu söyleyebiliriz. Uzun süre kullanılan programlar belli bir süre sonra monoton bir hal alarak, insanlarda yeni görsellikler ve özellikler beklentisi oluşturur. Bu program bu beklentileri karşılayacak şekilde kullanıma sunulmuştur. Dokunmatik desteği, bulut sunucu senkronizasyonu, tüm cihazlardaki kullanımı ile profesyonel Office 2016 deneyimi ve bununla beraber birçok gelişmiş özellikler sizleri bekleyen yenilikler içerisinde. Eğer hala denemediyseniz, bu yazılım ihtiyacınız olan tüm ofis çözümlerini size hızlı ve kolay bir şekilde sunacaktır.

Office 2016

Yazan: meto

Office 2016 YAPILAN YORUMLAR
Program Videoları