Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Okey ikon

Okey 2.5

Please wait...

Okey – Bilgisayar İçin  Ücretsiz Masaüstü Okey Oyunu

 

Okey, kültürümüzün kabul gördüğü en eğlenceli oyunlardan biridir. Bu oyunu bilgisayarınıza ücretsiz indirebilirsiniz.

Çinde oynanan domino oyunu referans alınarak geliştirilen bu oyun, 15. y.y’da Osmanlı kültürüne girmiş ve günümüze kadar gelmiştir. Bilgisayar ve teknolojinin gelişmesi ile beraber, sadece kahvehanelerde yada evlerde taş ve ısteka denilen materyaller ile oynanan  oyun, artık bilgisayarlarda sanal olarak oynanmaktadır.

Sadece ülkemizden hariç Avrupa’ya kadar yayılan okey oyunu, insanların vazgeçemediği eğlenceli oyunlardan olmaya devam ediyor.

Bu oyun, bilgisayarınızdan oynayabileceğiniz gerçekçi görüntüye sahip oldukça eğlenceli bir oyundur. Bu oyunu bilgisayarınıza indirerek, oyun oynama konusunda becerinizi geliştirebilirsiniz. Bilgisayara indirilerek oynanan en popüler oyunlardan biri olan bu oyunun  son sürümde, renk körlüğüne karşı yeni düzenlemeler yapılmıştır.

Online oynama özelliği olmamasına karşın, karşınızdaki üç kişiye karşı mücadele edeceğiniz bir oyundur. Oyunun ayarlar kısmından farklı tema seçenekleri ile zevkinize göre bir görsellik belirleyebilirsiniz. Ayrıca, renk körlüğüne karşı seçilecek temada aynı şekilde ayarlar – tema bölümünden yapılmaktadır.

Okey

OYUN VİDEOSU

Özet
İnceleme Zamanı
İnceleme Konusu
Metin
İnceleme Notu
51star1star1star1star1star
Okey 2.5 YAPILAN YORUMLAR
 • Avatar
  Mete
  3 sene önce

  Merhaba, Siteniz harika çok ama çok beğendim.

  • Avatar
   metin
   3 sene önce

   Layık olmaya çalışıyoruz. Teşekkür eder, her zaman bekleriz.