Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Omnify Hotspot ikon

Omnify Hotspot 4.0.0.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

Omnify Hotspot – Bağlantı Paylaşım Programı

 

Omnify Hotspot , bir kablosuz erişim noktası oluşturmak ve interneti paylaşmak için kullanacağınız araçtır.

Sadece bir ad ve şifre vermeniz gerektiğinden ve akıllı telefonunuzu, tabletinizi, medya yürütücünüzü, e-okuyucunuzu, yazıcıyı, dizüstü bilgisayarınızı ve diğer kablosuz cihazlarınızı bağlayabileceğiniz için kullanımı kolay ve hızlı bir şekilde başlatılabilir. Ağ adı ayrıca Unicode karakterleri ve Emojileri de içerebilir.

Ethernet, Wi-Fi, VPN, Tethering veya 3G / 4G LTE’den herhangi bir internet bağlantısını arkadaşlarınızla, iş arkadaşlarınızla ve kendi cihazlarınızla anında paylaşın. Mobil veri planınızı tethering yoluyla veya bir USB dongle adaptörü ile paylaşabilirsiniz. Nereye giderseniz gidin tüm cihazlarınızı zahmetsizce çevrimiçi tutarsınız.Wi-Fi tekrarlayıcı, mevcut bir kablosuz ağı tekrarlamanızı ve aralığını genişletmenizi sağlar. Bir ağa bağlıysanız, sinyal gücünü ve aralığını hemen artırmak için tekrarlayıcıyı başlatabilirsiniz. Yazılım sayesinde tüm cihazlarınızı güvenilir bir bağlantıyla Wi-Fi’ye bağlamak mümkün olacaktır.

Köprü modunda, cihazlarınız doğrudan paylaştığınız ağa bağlanır. Bu, tüm cihazlarınız arasında dosya, yazıcı ve diğer içerikleri paylaşmayı kolaylaştırır. Normal modda, cihazlarınız paylaştığınız ağ tarafından görülmez ve bunun yerine bilgisayarınıza bağlanır.

Reklamlar internetin her yerinde bulunur ve tarama deneyiminizi kesintiye uğratır ve yavaşlatır. Etkin noktanıza bağlı cihazlarda daha temiz, daha hızlı bir web deneyimini yaşayın ve can sıkıcı ve istenmeyen reklamları engelleyin. Hatta iPhone, iPad ve Android cihazlarınızdaki uygulamalardan gelen reklamları bile engelleyebilir.

Erişim kuralları, bağlı bir cihaza giden trafiğe izin vermek veya reddetmek için kullanılan ölçütleri tanımlar. Bağlı cihazların varsayılan olarak yerel ağınıza ve internetinize erişmesini isteyip istemediğinize karar verebilirsiniz. Ayrıca, varsayılan erişim kurallarını geçersiz kılmak için cihaz başına erişim kuralları tanımlanabilir. Sonunda hem bilgisayarı ve ağı  korumak suretiyle interneti paylaşmak mümkün hale geldi.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Omnify Hotspot

 

Yazan: meto

Omnify Hotspot 4.0.0.0 YAPILAN YORUMLAR