Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
OpenDrive ikon

OpenDrive 1.7.25

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...

OpenDrive – Dosya Senkronizasyon Yazılımı

 

OpenDrive, bilgisayarınızın masa üstünde sanal sürücü oluşturarak, cihazlar arasında senkronizasyon sağlayan bir yazılımdır.

Genel olarak bilgisayar ile mobil cihazlar arasında bulut tabanlı olarak çalışmaktadır. Senkronize ettiğiniz dosyaları, aynı sistemi kullanan diğer kullanıcılara link göndererek paylaşabilirsiniz. Bu yazılım sayesinde, tüm fotoğrafları, metin dosyaları, videoları ve daha birçok dosya türünü senkronize ederek cihazlar arasında paylaşabilirsiniz. Aslında verilerin saklamak için oldukça yararlı bir sanal depolama ortamıdır.Uygulama, bilgisayarınızda sanal sürücü oluşturmak sureti ile çalışır. Bu, Windows Gezgini’ni kullanırken, bulutu tıpkı sabit diskteki diğer bölümler gibi görebileceğiniz anlamına gelir. Bu yazılım yardımcı programının geliştiricinin ücretsiz ve 5GB alan içeren web sitesinde bir hesap oluşturmadan kullanılamayacağını bilmelisiniz. Maksimum indirme günlük 1 GB’tır ve 100 MB’den büyük dosyalar buluta yüklenemez. Ayrıca OpenDrive, daha fazla kişinin hesaba erişebilmesi için kullanıcı grupları oluşturmanıza olanak tanır.

Bu araçla yaptığınız yedeklemeler manuel olarak ayarlanabilir veya kalıcı, saatlik veya günlük olarak otomatik hale getirilebilir. Uygulama, bilgisayar birkaç dakika veya saat boyunca boşta kaldığında bunu yapmaya zorlanabilir (kullanıcı girişi). Geçici veya seçili dosyalar eşitleme dışında bırakılabilir ve bir görev başarısız olduğunda, durdurulduğunda veya başarıyla tamamlandığında e-posta bildirimlerini etkinleştirebilirsiniz. Masaüstünden kullanabileceğiniz bu panel yazılımını sitemizden ücretsiz olarak indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

OpenDrive

Özellikler:
 Çevrimiçi Sürücü
 Dosyaları yükleme, düzenleme, değiştirme, oluşturma, taşıma ve önizleme
 Seçili dosyaları eşitleme ve bilgisayarlarda otomatik olarak yedekleme
 e-posta bildirimleri yedekleme
 Müzik ve videolar oynatma
 Klasör ve alt klasörler oluşturma
 Klasörleri şifreleme
 Yeni dosya sürümleri yükleme
 Dosya ve klasör arama

 

 

Yazan: meto

OpenDrive 1.7.25 BENZER İÇERİKLER
OpenDrive 1.7.25 YAPILAN YORUMLAR