Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
OpenGL ikon

OpenGL 30.0.100.9805

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

OpenGL – Masaüstü Hızlandırma

 

OpenGL, taşınabilir, etkileşimli 2D ve 3D grafik uygulamaları geliştirmek için önde gelen ortamdır. NVIDIA, GeForce için hızlandırmalı Uzak Masaüstü sağlar.

Bu programı uygulamanızın çalışacağı uzak Windows PC’de, DesignWorks web sitesinden yürütülebilir dosyayı (nvidiaopenglrdp.exe) Yönetici olarak indirin ve çalıştırın. Bir iletişim kutusu, Uzak Masaüstü için  hızlandırmanın etkinleştirildiğini ve yeniden başlatma gerekip gerekmediğini onaylayacaktır. NVIDIA, GeForce sürücüleri R440 veya üstü ile Windows Uzak Masaüstü akışını hızlandırmak için GeForce GPU’lar için özel bir araç oluşturdu.

Program, endüstrinin en yaygın kullanılan ve desteklenen 2D ve 3D grafik uygulama programlama arabirimi (API) haline geldi ve binlerce uygulamayı çok çeşitli bilgisayar platformlarına getiriyor. Geniş bir görüntü oluşturma, doku eşleme, özel efektler ve diğer güçlü görselleştirme işlevlerini bir araya getirerek yeniliği destekler ve uygulama geliştirmeyi hızlandırır. Geliştiriciler, tüm popüler masaüstü ve iş istasyonu platformlarında bu programın gücünden yararlanarak geniş uygulama dağıtımı sağlayabilir.

Programın rutinleri, basit bir geometrik nokta, çizgi veya dolgulu çokgen oluşturmadan en karmaşık ışıklı ve doku eşlemeli NURBS eğimli yüzey oluşturmaya kadar grafik yazılımının geliştirilmesini basitleştirir. Yazılım geliştiricilere geometrik ve görüntü temel öğelerine, görüntüleme listelerine, modelleme dönüşümlerine, aydınlatma ve dokuya, kenar yumuşatma, harmanlama ve diğer birçok özelliğe erişim sağlar.

Her uyumlu OpenGL uygulaması, bu programın işlevlerinin tüm bileşenlerini içerir. İyi tanımlanmış  C, C ++, Fortran, Ada ve Java için dil bağlarına sahiptir. Tüm lisanslı uygulamaları tek bir spesifikasyondan ve dil bağlayıcı belgeden gelir ve bir dizi uygunluk testini geçmesi gerekir. Programın işlevlerini kullanan uygulamalar, maksimize edilmiş programcı üretkenliği ve daha kısa pazara sunma süresi için çok çeşitli platformlarda kolayca taşınabilir.

Not: Sayfadan indireceğiniz Open GL İntel sürümü olup, AMD için tıklayın!   NVIDIA için Tıklayın!

OpenGL

 

 

Yazan: meto

OpenGL 30.0.100.9805 YAPILAN YORUMLAR