Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

OpenShot for Linux

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

OpenShot for Linux  – Açık Kaynak Kodlu Ücretsiz Video Düzenleme Programı

 

OpenShot video editörünü kolay kullanılma ve  hızlı öğrenilme özelliğine sahiptir. Bir grup topluluk tarafından ücretsiz olarak geliştirilen oldukça güçlü bir video editörü.

Önceki yıllarda bu tip programların kullanımına olan ilgi oldukça azdı. Fakat ilerleyen süreçte youtube kullanımı ile beraber, özellikle içerik üreticiler tarafından video düzenleme programları oldukça ilgi görmeye başladı. Ücretli ve ücretsiz olarak pek çok video düzenleme editörü içerik oluşturucular tarafından kullanılıyor.

Stüdyo çalışması gerektiren profesyonel düzenlemeler için, elbette ücretli profesyonel video düzenleyiciler kullanılmaktadır. Fakat amatör video düzenleme işleri, ücretsiz video düzenleme programları ile görülebiliyor. Bu program, ücretsiz olarak kullanacğınız bir video editörüdür. Videolarınızda kesme, montajlama, efektler ekleme, hızlandırma, yavaşlatma ve daha pek çok düzenlemeleri yapma imkanı sağlar.

Ayrıca Kar yağışı lens ışıkları veya uçan yazılar gibi harika 3B animasyonlu başlıklar ve efektler oluşturma imkanı sağlar. Zamanın gücünü kontrol etmek sizin elinizde. Videoyu tersine çevirme, videoyu yavaşlatma ve videoyu hızlandırma özellikleri sağlar. Ön tanımlı ayarları kullanarak  çalma hızını ve yönünü hareketlendirebilirsiniz. Bununla beraber, Güçlü animasyon kütüphanemizi kullanırken karartma, kayma, zıplama ve animasyon efektini projenizde ki her şeye uygulayabilirsiniz.

OpenShot

PROGRAMIN İNCELEME VİDEOSU

Yazan: meto

OpenShot for Linux YAPILAN YORUMLAR