Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

OpenVPN 2.4.7

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

OpenVPN  – İnternet Güvenliği ve Gizlilik Koruma Programı

 

OpenVPN  geliştiriciler tarafından başlatılmış açık kaynak projesinin adıdır.  Program  50 milyon kez indirilmiş açık kaynak kodlu ücretsiz bir yazılımdır.

OpenVPN tamamen GPL lisansı kullanan bir topluluk tarafından desteklenen ÖSS projedir. Proje topluluğunun bir çok geliştirici ve katılımcısı var. Ölçeklenebilir iletişim hizmetlerini, yalnızca geleneksel sanal özel ağ gereksinimlerini  değil aynı zamanda sanal ağ yazılımı sunmak için öncü ağ ve yazılım teknolojileri paketini entegre etmiştir. Bir çok VPN programı, bu yazılım altyapısı üzerine inşa edilmektedir.

Birleşik Tehdit Yönetimi sayesinde geçitleri kötü niyetli saldırılara karşı korumak için tasarlanmıştır. İnternette dolaşırken gizliliğinizi koruma esasına göre sörf yapabilir, ayrıca erişime kapalı sitelere giriş imkanı da elde edersiniz. Bu noktada bağlantılarınız şifreleneceği için size internet koruması sağlar. Programı indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

OpenVPN

Özellikler:

Açık kaynak koduyla oluşturulmuş olmakla birlikte, farklı iş istemcilerinin gereksinimlerini karşılayan işlevlere sahiptir. Erişim Sunucusu veri iletişiminizi korur, İnternet gizliliği sağlar, çalışanlar için uzaktan erişim sağlar, IoT’yi güvence altına alır ve Cloud veri merkezlerini ağa bağlar.

Neden Bunu Kullanmalıyım?:

VPN tarafından uzman kadrosuyla açık kaynak kodlu  ortak kuruldu.
Açık kaynaklı proje olan program kodu yoğun bir şekilde incelenmekte, denetlenmekte ve hızlı bir şekilde düzeltilmektedir.
Kullanıcı başına değil yalnızca eşzamanlı bağlı cihaz sayısına dayanan ekonomik lisanslama modeli
Platformlar Arası VPN Müşterileri ve VPN Sunucusu çözümlerimiz, siteyi siteye, siteden buluta, buluta buluta, kullanıcıları buluta, cihazları buluta ve diğer birçok ağ yapılandırmasına yerleştirme esnekliği sağlar.

Yazan: meto

OpenVPN 2.4.7 YAPILAN YORUMLAR
Program Videoları