Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Opera Gx ikon

Opera GX for Mac 98.0.4759.22

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

Opera GX for Mac – Oyuncu Tarayıcısı

 

Opera GX for Mac , özellikle oyun meraklıları için tasarlanmış , tanınmış Opera tarayıcısının özel bir sürümüdür . Tarayıcıya özgü güvenlik ve reklam önleme özelliklerine ek olarak, bir oyuncu olarak kullanmanız gereken sayısız seçenek ve hızlı bağlantıya da sahip olacaksınız.

GUI özelleştirmesi için çok sayıda seçenekle birlikte gelir ve GX Sound özelliğine sahiptir

Başlangıçtan itibaren modern, fütüristik ve oldukça sürükleyici olan arayüzden etkilenmeniz çok muhtemeldir. Bununla birlikte, işler burada bitmiyor ve düzinelerce tema ve özel efektle onu daha da özelleştirme özgürlüğüne sahipsiniz. Razer Chroma renk paletinden özel olarak tasarlanmış duvar kağıtlarına kadar, onu nasıl kişiselleştirebileceğinizle ilgili bir sınır yok.

Dikkat çeken bir diğer özellik, her şeyi bir uzaylı ya da oyun içi dünyanın parçası gibi gösteren tarayıcı içi ses efektleridir. Sesler, Gris oyununun orijinal müziğinin arkasındaki Rubén Rincón ve Berlinist grup tarafından bestelenmiştir.

GX Control, CPU ve RAM kullanımı hakkında sizi güncel tutar

Şu anki bilgisayarınıza birkaç yıldır sahip olmanız durumunda, makinenizin size verebileceği her ons gücü kapmak için oynarken genellikle tarayıcınızı kapatma şansınız yüksektir. RAM ve CPU sınırlayıcı sayesinde, ne kadar kaynak kullanacağınıza dair bir limit belirleyebileceğiniz için artık tarayıcınızı kapatmanıza gerek yok.

Geliştiriciye göre RAM Sınırlayıcı özelliği, bellek kullanımı ve deneyimini dengelemek için varsayılan olarak ayarlanmıştır. Bu nedenle, kendisi için ayrılan bellekte kalsa veya altında kalsa da deneyime öncelik verecek şekilde yapılandırılmıştır. Geliştiriciye göre akış yapıyorsanız, özellik harikalar yaratabilir.

Twitch, Telegram, Whatsapp ve diğer habercileri parmaklarınızın ucuna getirir

Opera kullanıyorsanız, muhtemelen Messenger’a hızlı erişim sağladığını fark etmişsinizdir, böylece başka bir sekme açmadan veya telefonunuzu elinize almadan arkadaşlarınızla kolayca sohbet edebilirsiniz. Messenger’a ek olarak, araç Telegram , Vkontakte, Whatsapp ve Twitch ile sohbet etmenizi sağlar . Twitch kullanırken kanallarınızı ve arkadaşlarınızın kimlerin çevrimiçi olduğunu kolayca görüntüleyebilirsiniz. Opera GX‘in videolarınızın Twitch ve YouTube’dan çıkmasını sağladığını öğrenmekten mutluluk duyacaksınız. Böylece videoyu sekmeler ve diğer açık uygulamalar üzerinde görünür durumda kalan kayan bir pencerede önizleyebilirsiniz.

opera gx

 

Yazan: meto

Opera GX for Mac 98.0.4759.22 YAPILAN YORUMLAR