Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Orion File Recovery Software 1.11

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Orion File Recovery Software  – Dosyaları Kalıcı Silme ve Kurtarma Programı

 

Orion File Recovery Software, silinen dosyaları geri kurtarmak veya dosyaları kalıcı olarak silmek amacıyla kullanılan bir programdır.

Bilindiği gibi bilgisayarda bazen istenmeden kaza ile silinen dosyaları kurtarmak büyük önem taşır. Yine aynı şekilde silinen dosyaların geri kurtarılmaz şekilde kalıcı olarak silmek de büyük önem taşır. Program her iki işlevi yerine getirme özelliği taşır.

Çoğunlukla, dosya kurtarma programları yada dosyayı kurtarılması imkansız şekilde silme programları ayrı ayrı bulunuyor. Yani ikisi bir arada özelliğe sahip bir program daha önce biz rastlamamıştık.

İsterseniz bir dosyayı kalıcı olarak silmek için kullanabileceğiniz bir program olacakken, isterseniz silinmiş bir dosyayı yeniden kurtarmak için kullanacağınız bir program olabilir. Program, sabit diskler, flash sürücüler veya bellek kartlarını derin tarama modunda tarayarak, sizi sonuçlara götürür. Program sihirbazı sayesinde kalıcı silme yapabilir veya silinen dosyayı kurtarabilirsiniz. Ücretsiz olarak kullanacağınız bu program, FAT ve NTFS dosya sistemlerini destekler.

Orion File Recovery Software

 

 

 

 

Yazan: meto

Orion File Recovery Software 1.11 YAPILAN YORUMLAR
Program Videoları