Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
OsMonitor-ikon

OsMonitor 10.3.29

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

OsMonitor – Şirket içi İzleme Yazılımı

 

OsMonitor şirketler için tasarlanmış güçlü bir çalışanları izleme yazılımıdır. Tüm çalışan bilgisayarları yerel alan ağı veya Internet üzerinden izleyen bir sunucu ile istemci-sunucu modunu benimser.

OsMonitor çalışan izleme yazılımı, IM konuşma ve ziyaret edilen web siteleri gibi bilgisayar etkinliklerini kaydeder ve izler. Çalışanlarınızın patron bilgisayarında çalışıp çalışmadığını görebilirsiniz. Bu program ayrıca belirli web siteleri, oyunlar, harici sürücüler ve USB disk gibi istenmeyen eylemleri de engeller.

OsMonitor, yüklü programların bir listesini, erişilen URL’leri veya gerçek zamanlı ekran görüntülerini görüntülemenize ve bu içeriğin bir kısmını engellemenize izin vererek çalışanlarınızın çevrimiçi ve çevrimdışı etkinliklerini izlemenize ve kontrol etmenize yardımcı olur. Ana pencere, sunucunuza istemci yardımcı programı tarafından bağlanan tüm bilgisayarları görüntüler ve size bir avuç seçenek sunar. Etiketleri veya dizeleri hariç tutarak web sitelerini engellemeyi seçebilir ve kullanıcının beyaz listeye ekleyerek yalnızca belirli web sitelerine erişmesine izin verebilirsiniz. Ek olarak, dosya adlarını veya pencere başlıklarını hariç tutarak programları filtrelemek de mümkündür.Bu program çok sayıda kullanışlı işlevle birlikte gelse de karmaşık bir tasarım sunmaz, bu nedenle büyük çaba sarf etmeden tam anlamıyla kullanmanıza izin verir. Buna ek olarak, entegre bir kullanıcı kılavuzunun eksikliğini telafi eden birçok özelliği için araç ipuçları görüntüler. Bazı işlevlerini anlamak için orta ila ileri düzey bilgisayar işletim becerilerine ihtiyacınız olabileceğini unutmayın. Bu uygulama iki bileşenle birlikte gelir: oldukça özelleştirilebilir bir sunucu yardımcı programı ve bir istemci. Birincisini başarıyla yapılandırdıktan sonra, sunucuya bağlamak için izlemek istediğiniz her bilgisayara ikincisini kurabilirsiniz.

Çalışan bilgisayarlardan gelen tüm izleme verileri sunucu veritabanında saklanır. Programın sunucusu, çalışanlarınızın bilgisayarlarını nasıl kullandıklarına dair profesyonel yüksek kaliteli yönetim raporları oluşturur. Böylece çalışma verimliliğini tam olarak denetim altında tutabilirsiniz.

osmonitor

 

 

 

Yazan: meto

OsMonitor 10.3.29 BENZER İÇERİKLER
OsMonitor 10.3.29 YAPILAN YORUMLAR