Panopreter 4.0.0.9

Panopreter – Metinleri Sesli Okuma Programı

 

Panopreter, metinleri seslendirmek için kullanılan ve metni wave (wav) yada mp3 ses dosyalarına dönüştüren bir yazılımdır. Kontrol edebileceğiniz birçok güzel araç ve özellik ile birlikte gelir.

Programın yüklenmesi uzun zaman almıyor. Ayrıca karmaşık ayarlar gerektirmeyecek kadar kolay kullanım özelliğine sahiptir.  Dahili birçok kullanışlı araçla beraber, temiz ve sezgisel bir grafik arayüze sahiptir.

Program, doğal seslere sahip metin veya dosyaları okumanıza, TXT, word belgesi, HTML, PDF ve RTF dosyalarını desteklemenize olanak tanır. Windows panosuna kopyalanan metni başka herhangi bir yazılım penceresinden de okuyabilirsiniz. Metin veya diğer text dosyalarını WAV ve MP3 ses dosyalarına dönüştürme seçeneği ile birlikte gelir, toplu dosya dönüştürmeyi destekler.

Tatmin edici ses kalitesi ve ses dosyası boyutu elde etmek için ses dosyasının örnekleme hızını ve bit hızını ayarlamanıza olanak tanır. Bunu, Internet Explorer ve Microsoft Office Word için metinden konuşmaya ve sese dönüştürme işlevlerine sahip araç çubukları eklemek için kullanabilirsiniz. Özellikle seslendirme konusunda test ettiğimiz bu program, bugüne kadar gördüğümüz en iyi metin seslendirme programı olarak bizi gerçekten tatmin etti. Ücretsiz metin seslendirme programı arayanlar için mutlaka denemelerini tavsiye ederiz.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

panopreter

KULLANIM VİDEOSU

 

 

Yazan: meto

Panopreter 4.0.0.9 YAPILAN YORUMLAR