Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
PassMark PerformanceTest ikon

PassMark PerformanceTest 11.0.1001

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

PassMark PerformanceTest – Donanım Karşılaştırma Belirleme Aracı

 

PassMark PerformanceTest  , her şeyi anlatan bir başlığa sahip bir uygulamadır – bilgisayarınızın donanımında bir performans testi çalıştırabilirsiniz.

Programın kullanıcı arayüzü basit ve sezgiseldir. Sistem, CPU, bellek, disk ve video bağdaştırıcıları hakkındaki bilgileri görüntüleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken “Benchmark Çalıştır” düğmesine basmaktır ve program işi başlatacaktır. Sonuçları optimize etmek için, bu süre zarfında başka herhangi bir işlem kullanmamanız önerilir.

Kıyaslama bittiğinde, genel sonuçları görüntüleyebilir ve bunları yükleyebilir veya dosyadan temel çizgiyi yükleyebilirsiniz. Böylece, PassMark derecelendirmesi, CPU, 2D Grafikler, 3D Grafikler, bellek ve disk işaretleri hakkında bir özeti kontrol edebilirsiniz.

Ancak CPU tamsayı matematiği, kayan nokta matematiği, sıkıştırma, şifreleme ve fizik, 2B grafik katı vektörleri, görüntü filtreleri, Windows arabirimi, 3B grafikler basit, orta ve karmaşık, bellek küçük blok ayırma, büyük RAM hakkında daha spesifik bilgileri de görüntüleyebilirsiniz. , önbelleği oku ve önbelleği oku, disk sıralı okuma ve yazma ve daha fazlası.

Ek olarak, sonuçları bir görüntü veya metin belgesi olarak kaydedebilir, sistem bilgilerini kopyalayabilir, çalıştırmak için belirli bir testi seçebilir, taban çizgilerini seçebilir, program tercihlerini yapılandırabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

PassMark PerformanceTest

 

 

Yazan: meto

PassMark PerformanceTest 11.0.1001 BENZER İÇERİKLER
PassMark PerformanceTest 11.0.1001 YAPILAN YORUMLAR