Hızlı Arama Robotu

PDF Eraser 1.9

(Henüz Oylanmadı)
Loading...

PDF Eraser – PDF Belge Silgisi

 

PDF Eraser, metin, resim, logo ve tüm gereksiz nesneleri PDF dosyalarından silen  bir Windows PDF belge silgisi uygulamasıdır.

Kullanıcılar, bir PDF dosyasındaki bazı orijinal içeriği kaldırmak ve ardından metin ve görüntülerini eklemek için programı kullanabilir. Bunun yanı sıra, bu PDF Silgi aracı, kullanıcıların gereksiz PDF sayfalarını silmesini sağlayan yerleşik bir PDF Sayfa Kesici’ye sahiptir. Çok sayıda taranmış PDF belgesi göz önüne alındığında PDF Eraser, PDF Döndürme işlevini ekleyerek PDF sayfalarını 2 tıklamayla düzgün bir şekilde döndürür.

Kısa süre içinde PDF olarak bilinen Taşınabilir Belge Biçimi, daha iyi bir güvenliğe sahip belgeleri göndermek için yaygın olarak kullanılmaktadır. PDF dosyaları, gereksinimlere bağlı olarak mesaj göndermeye yardımcı olan metinler, yazı tipleri ve grafik gösterimler içerir. PDF dosyalarında değişiklik yapmak gerçekten zordur ve bu amaçla kesin ihtiyaçları karşılamak için birçok yazılım ürünü mevcuttur.Bu arada, mevcut tüm PDF düzenleme yazılımı ürünleri hakkında kapsamlı bir araştırma yapmak ve aralarından en iyisini seçmek son derece zorunludur. PDF belgelerinizden hassas kelimeleri, cümleleri veya paragraf metnini kaldırmanız gerekebilir. Bu ipucu, hem PDF PDF hem de taranmış PDF ile iyi çalışabilen PDF Eraser ile PDF dosyasından nasıl metin silineceğini gösterir.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

KULLANIM VİDEOSU

 

 

Yazan: meto

PDF Eraser 1.9 YAPILAN YORUMLAR

Exit mobile version