Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
PDF Mixer ikon

PDF Mixer 1.4.1.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

PDF Mixer – PDF Düzenleyici

 

PDF Mixer, yalnızca PDF dosyalarını düzenlemekle kalmaz, aynı zamanda tek bir tıklamayla Word, Excel veya Powerpoint belgelerini de eklemek için imkan sağlar.

PDF Mixer, iki veya daha fazla  PDF sayfalarını karıştırmak , mevcut PDF dosyalarını içine PDF sayfa eklemek ve daha sonra yeni bir dosyaya kaydetmeyi sağlar. Bu güçlü araçla, birden çok PDF dosyasını ve PDF sayfalarını kolayca yeniden sıralayabilir, kopyalayabilir, döndürebilir, silebilir, değiştirebilir ve birleştirebilirsiniz . Ayrıca, boş sayfalar ve resimler eklemenize , tarayıcıdan yeni sayfalar taramanıza ve MS Word, Excel, PowerPoint ve metin dosyalarından sayfaları bir PDF dosyasına aktarmanıza olanak tanır .

Her gün birkaç belge biçimiyle çalışan kişiler için yalnızca PDF biçimindeki sayfaları karıştırmak yeterli olmayabilir. PDF formatının yanı sıra, bu program ayrıca MS WORD belgelerinden, Excel Çalışma Kitaplarından, PowerPoint Slaytlarından ve daha fazla açık belge biçiminden sayfaları içe aktarmak için birkaç belge içe aktarma düğmesi sağlar. İlgili düğmeye basmanız ve bir dosya seçmeniz yeterlidir; program, dosyadaki tüm sayfaları hemen sayfa listesine ekleyecektir. Ardından, farklı dosya biçimlerindeki tüm sayfaları listede düzenleyebilir ve bir PDF dosyasına kaydedebilirsiniz.

Boş sayfalar oluşturmak, bazı içerik sayfalarının arkasında boş sayfalara ihtiyacınız olduğunda kullanışlı bir işlevdir. İstediğiniz kadar boş sayfa eklemek için PDF Karıştırıcı’yı kullanabilirsiniz. Ayrıca Make a Copy (Kopyalama Yap) düğmesine tıklayarak PDF sayfalarını çoğaltabilirsiniz . Bir görüntüyü yeni bir PDF sayfası olarak eklemek istediğinizde, bir grafik dosyası seçmek ve içe aktarmak için Görüntü Al düğmesini tıklatabilirsiniz . Çok sayfalı TIFF/TIF görüntü dosyasını içe aktarmayı ve her TIFF sayfasını otomatik olarak PDF sayfasına dönüştürmeyi destekler. Bir tarayıcıdan sayfaları içe aktarmak istiyorsanız , tarama görevini başlatmak için Tarayıcıdan Al düğmesine basabilirsiniz.

VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

PDF Mixer

 

 

 

Yazan: meto

PDF Mixer 1.4.1.0 YAPILAN YORUMLAR