Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Program ikon1

PDF Page Merger 1.4.0.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...

PDF Page Merger – PDF Birleştirme Programı

 

PDF Page Merger, normal bir PDF birleştirme yazılımı değildir. Birden çok PDF dosyasını tek bir PDF dosyasında birleştiren diğer PDF birleştirme araçlarından farklı olarak, birden çok sayfayı tek bir PDF dosyasında tek bir sayfada birleştirmek için özel olarak tasarlanmıştır.

Tüm sayfaları tek sayfalık bir PDF dosyasında birleştirmenin yanı sıra, bu kullanışlı araç her 2, 4 veya daha fazla PDF sayfasını bir sayfada birleştirebilir ve yeni bir PDF dosyasına kaydedebilir. Bu, çift taraflı PDF dergileri, kolaj sayfası PDF e-Kitapları oluşturması veya toplu baskı belgeleri için ekonomik olarak mürekkep tasarrufu yapması gereken kişiler için çok faydalı olacaktır.

PDF dosyalarını birleştirmek ve orijinal biçimlendirmeyi, ekleri ve öznitelikleri korumanızı sağlayan kullanışlı bir uygulamadır. Belgeler, özel düğme kullanılarak toplu modda eklenebilir ve son birleştirme sıralarını düzenlemek için bunları liste içinde hareket ettirebilirsiniz.

İngilizce, Fransızca, Almanca, Felemenkçe, İtalyanca, İspanyolca, Portekizce, Lehçe, Danca, Çince, Japonca, Korece, Yunanca, Çekçe, Arapça, Türkçe ve Vietnamca dil paketlerini içeren çok dilli bir sürümüdür.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

pdf page merger

 

 

Yazan: meto

PDF Page Merger 1.4.0.0 YAPILAN YORUMLAR