Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
PDFCreator ikon

PDFCreator 5.0.1

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

PDFCreator – Ücretsiz PDF Oluşturma Programı

 

PDFCreator, bilgisayarınızdan kolayca PDF belge oluşturmak için kullanacağınız ücretsiz bir programdır.

PDFCreator’ın isteğe bağlı sunucu kurulum modu bir ağ yazıcısı olarak işlev görebilir, ancak Images2PDF ve PDFArchitect gibi bazı isteğe bağlı indirmelerin yanı sıra bazı örnek dosyaları ve dil ve Yardım dosyaları seçimi yapabilirsiniz. Ayrıca tüm ekstraları seçerek kullanma imkanı sağlar.

Bir PDF belge yazdırmak için, bu aracı kullanabilirsiniz. Başlık, Yazar, Anahtar Kelimeler ve daha fazlasını kolayca eklememize olanak tanıyan adımlar alanlarla dolu bir ekranla aynıdır. Ayrıca bir belgenin Oluşturma ve Değiştirme tarihlerini düzenleyebilir veya geçerli tarih ve saati anında ekleyebilirsiniz. İşiniz bittiğinde, yeni oluşturulan PDF‘nizi kaydedebilir, yazdırabilir veya e-postayla gönderebilirsiniz.

Programın iyi hazırlanmış bir yardım dosyası bulunuyor. Windows bağlam menüsüne entegre edilmiştir. (kurulum sırasında bu seçenek etkinleştirilirse) Ayrıca birkaç dili destekler. Böylece kullanıcılar buna olabildiğince hızlı alışabilir. Bazen bir görevi kuyruğa sürükleyip bıraktığınızda veya menüden bir pencere açtığınızda bir görevi gerçekleştirmek uzun zaman alır. Bu sayede işiniz daha kolay olacaktır. Bu program dosyaları bitmap, PostScript ve diğerleri dahil 13 formatta dönüştürme ve kaydetme seçeneği ile PDF’den daha fazlasını sağlar.Program ile, PDF, PDA / A-1b, PDF / A-2b, PDF / X, JPEG, PNG, TIFF ve TXT. Ayrıca, birkaç belgeyi tek bir PDF dosyasında birleştirebilir ve parola ile koruyabilirsiniz.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

PDFCreator

KULLANIM VİDEOSU

Yazan: meto

PDFCreator 5.0.1 YAPILAN YORUMLAR