Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Photo Pos Pro ikon

Photo Pos Pro 4.02

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

Photo Pos Pro – Resim Düzenleme Aracı

 

Photo Pos Pro , profesyonel araçları basit bir şekilde kullanarak görüntü dosyaları oluşturmanıza, değiştirmenize ve yayınlamanıza olanak tanıyan bir araçtır.

Zengin özelliklere sahip, ancak gezinmesi kolay bir arayüz ile birlikte gelir

Programın kullanıcı arayüzü oldukça basittir, ancak ilk kez kullananların kafası muhtemelen karışacaktır. Bu durumda, günlük ipuçlarını, öğreticileri ve kullanım kılavuzunu incelemekte özgürdürler.

Bu araç, bir görüntüye çerçeve ekleme, fotoğraf kolajı oluşturma, kırpma, klon fırçasını kullanarak istenmeyen bir nesneyi kaldırma, kırmızı göz kaldırma, tebrik kartı oluşturma gibi özellikler sunar.

Resimlerinizi geliştirmek için kullanabileceğiniz diğer işlemler arasında, bir fotoğrafa yeni bir nesne eklemeyi (örn. görüntü arka planını değiştirme), alev efekti ve film çizimi tasarımı oluşturmayı, neon tabela oluşturmayı, filigran, vektör nesneleri ve efektler eklemeyi sayabilirsiniz. , saire ve saire.

Filtrelerle çalışmak sezgisel ve basittir

Program sayesinde yeni başlayanlar bile profesyonel araçlara aşina olabilir. Sonuç olarak, örneğin fotoğrafları iyileştirmek için gürültüyü azaltma, keskinleştirme, bulanıklaştırma, şekil değiştirme ve kenarlar gibi çok çeşitli filtreler uygulayabilirsiniz.

Ayrıca, resimlerinizle güçlü bir mesaj göndermek istiyorsanız, perspektif, döndürme, dalga, çizgi dilimi, metalize, iç gölge, yıldız tozu vb. gibi çeşitli efektler kullanmayı düşünebilirsiniz. yetenekleri.

Son olarak, katmanlar, çerçeveler ve komut dosyaları oluşturabilir, görüntüleri toplu olarak dönüştürebilir ve toplu olarak yeniden boyutlandırabilir, tasarımlarınızı HTML sayfalarına dönüştürebilir vb.

Yine, programın yüksek miktarda sistem kaynağı kullandığını (ancak benzer ürünlere kıyasla daha düşük) ve testlerimizde herhangi bir hatayla karşılaşmadığımızı unutmamalısınız.

Fotoğrafları geliştirmek için kullanışlı bir fotoğraf düzenleyici

Program, çok sayıda özellik ve işlev içermesine rağmen sezgisel ve basittir, bu nedenle editörlerle çok fazla deneyiminiz olmasa bile kullanılabilir.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Photo Pos Pro

Diğer Özellikler:

 

Yazan: meto

Photo Pos Pro 4.02 YAPILAN YORUMLAR