Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Photos Recovery ikon

Photos Recovery 2.1.0.415

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 3,00 out of 5)
Loading...

Photos Recovery – Kayıp Fotoğrafları Kurtarma Programı

 

Photos Recovery, Fotoğraf Kurtarma USB Flash Sürücü, bellek kartları, sabit sürücü vb. Silinmiş, kaybolmuş veya biçimlendirilmiş dijital görüntüleri kurtarmak için en iyi yazılım.

Arada bir, önemli görüntüleri yanlışlıkla silebilir veya bir bilgisayar çökmesi sırasında kaybedebilirsiniz. Bu program, silinen resimleri geri yüklemek için yardımcı olabilecek programlardan biridir. Aynı zamanda Fotoğraf Kurtarma ile ilgili olarak, FAT, FAT 32 gibi farklı dosya sisteminden silinen fotoğrafları  da kurtarabilirsiniz. Bu program neredeyse tüm depolama cihazlarından dijital fotoğraflar almak için son teknoloji ürünü bir çözüm sunar.Dosyanızı geri almanın ilk adımı, konumlarını seçmek ve ilgili bölümü taramaktır. Bu uygulama hem sabit sürücüler gibi sabit ortamları hem de USB flash sürücüler veya bellek kartları gibi çıkarılabilir ortamları destekler. Sadece ihtiyacınız olanı seçmeniz ve ardından analiz süreci tamamlanana ve kaybettiğiniz görüntüler tespit edilene kadar beklemeniz yeterlidir.

Photos Recovery, algılanan tüm resim dosyalarını büyük simgeler veya ayrıntılı bir görünümde görüntüler ve tek bir fare tıklamasıyla bunlar arasında geçiş yapabilirsiniz. Eski sürüm, görüntüleri ön izlemenize izin verir (mevcut olduğunda), ikincisi ise silme tarihini veya tam adını hala hatırladığınız bir dosya ararken kullanışlı olur.

Program, her dosya için dosya adını, biçimini ve boyutunu, ayrıca orijinal konumu ve değiştirilme tarihini görüntüler. Ön izleme yapılabilen resimler için ayrıca resim genişliğini ve yüksekliğini de görüntüleyebilirsiniz. Uygulama, daha kısa analiz süresi ve daha doğru sonuçlar sağlamak için arama kapsamını daraltmanıza olanak tanır. Bu nedenle, minimum ve maksimum dosya boyutlarının yanı sıra ilgilendiğiniz görüntü türlerini de belirleyebilirsiniz. Daha spesifik olarak, genel fotoğraflar, RAW bir (dijital kameralardan), raster veya vektör görüntüler arasından seçim yapabilirsiniz.

VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

Photos Recovery

 

 

Yazan: meto

Photos Recovery 2.1.0.415 YAPILAN YORUMLAR