Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Photoscape ikon

Photoscape 3.7

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...

Photoscape  – Fotoğraf Düzenleme ve Görüntüleme Programı

 

Photoscape, fotoğrafları düzeltmek, geliştirmek ve görüntülemek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir fotoğraf düzenleme programı.

Oldukça basit bir kurulum sürecinden geçmeniz gerekiyor, ancak bazı üçüncü taraf ürünleri indirmeyi önerdiğinden dikkatli olmalısınız. Tamamladıktan sonra, oldukça basit ve iyi organize edilmiş bir arayüz ile karşılaşırsınız. Ana pencere minimaldir ve farklı modülleri temsil eden animasyonlu simgeler içeren bir daireyi çevrelemektedir. Bunlardan birine tıklamak, seçilen işlemden bağımsız olarak sizi oldukça tanıdık pencerelere götürür. Bu, bazı kapsamlı Yardım içerikleri ile eşleştirilmiş, tüm kullanıcı kategorilerinin herhangi bir zorlukla karşılaşmadan programın kullanabilmesini sağlar.

Photoscape sayesinde, resimlerin boyutlarını düzenleme, parlaklık ayarı, renk ayarı, kırmızı göz giderme, kesme, ekleme, efekt ekleme gibi düzenlemeler yapabilirsiniz. Boya fırçaları sayesinde rötuşlar yapabilirsiniz. Tüm bunların dışında, mükemmel bir görüntüleme aracıdır. Fotoğraflarınızı slayt olarak görüntülemenizi sağlar. Hareketli gif resimler yapma ve ekran resmi çekme özellikleri ile, bir resim düzenleme aracı olarak, diğer emsallerine göre oldukça fazla özelliklere sahiptir.Özellikle fotoğrafları döndürme işleminde ek özellikler sayesinde döndürme ölçüsünü kendiniz ayarlayabiliyorsunuz. Bir çok resim düzenleme programı, ya 90 derece yada 180 derece sağa sola döndürebiliyor iken, bu program sayesinde her yöne istediğiniz kadar döndürebilirsiniz.

Ayrıca, çeşitli görüntülerden, özel değişim zamanı, efekt ve boyuta sahip animasyonlu GIF’lerden oluşan bileşikler oluşturabilirken, tüm ekranı, seçili bir alanını veya belirli bir pencereyi yakalamak da mümkündür. Son olarak, bir renk seçiciyi kullanabilir, tek bir oturumda birden çok fotoğrafı yeniden adlandırabilir, İnternette benzerleri arayabilir ve DNG, CRW, RAF, NEF, ORF ve DCR gibi biçimlerdeki ham fotoğrafları dönüştürebilirsiniz.

VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

Photoscape

 

 

Yazan: meto

Photoscape 3.7 BENZER İÇERİKLER
Photoscape 3.7 YAPILAN YORUMLAR