Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
PhotoToFilm ikon

PhotoToFilm 3.9.7.106

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

PhotoToFilm – Resimleri Film Yapma ⭐⭐⭐⭐

 

PhotoToFilm, dijital kamera kullanan herkes için mükemmel bir arkadaştır. Program ile çektiğiniz resimlere  prodüksiyon yapmak oldukça kolay olacaktır.

PhotoToFilm, birkaç tıklamayla profesyonel görünümlü efektler oluşturma imkanı sağlar. Esas işi resimleri film haline getirmektir. Bir nevi resimlere slayt oluşturma programı olarak ta adlandırabiliriz.

Aracın arayüzü sade ve basittir. “Sürükle ve bırak” yöntemi desteklenmediğinden, JPEG veya BMP resimlerini yalnızca dosya tarayıcısını kullanarak içe aktarabilirsiniz. Böylece, belirli bir resme atlayabilir ve tüm görüntüleri düzenleyebilir, ayrıca film müziği olarak kullanılacak bir ses parçası seçebilirsiniz.

Ek olarak, video sıkıştırma kodeğini seçebilir, çıktı hedefini belirleyebilir ve ayrıca dinamik resimleri, çapraz geçişi, tek kare modunu ve “Videoya Metin Ekleme İşleminde” özelliğini etkinleştirebilirsiniz. Ayrıca, resim başına zaman ayarlayabilir, ses eşleştirebilir, bir günlük dosyası açabilir, görüntü çözünürlüğünü belirleyebilir ve sonuçları önizleyebilirsiniz.

Ayrıca, projeyi kaydedebilir, görüntülere gri tonlama veya sepya efekti uygulayabilir ve filmi AVI biçiminde kaydedebilirsiniz. Ayarlar herhangi bir zamanda varsayılana sıfırlanabilir. PhotoToFilm, düşük ila orta derecede sistem kaynağı kaplar, isimler için bir video öğretici içerir, makul bir süre içinde bir görevi tamamlar ve testlerimiz sırasında donma, çökme veya pop-up hataları yapmadı.

PhotoToFilm çok sınırlı bir grafik düzenleme seçeneği içerir. Ayrıca, arayüzü bazı iyileştirmeler kullanabilir. Aksi takdirde, bu aracı tüm kullanıcılara ve özellikle de acemilere tavsiye ediyoruz.

VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

PhotoToFilm

KULLANIM VİDEOSU

 

 

Yazan: meto

PhotoToFilm 3.9.7.106 YAPILAN YORUMLAR