PhotoWorks 8.15

4 / 5 ( 1 vote )

PhotoWorks – Fotoğraf Editörü

 

PhotoWorks güçlü ve kullanımı kolay bir fotoğraf editörüdür. Akıllı araçları fotoğraf kusurlarını düzeltmenize ve görüntü kalitesini artırmanıza olanak tanır.

PhotoWorks ile, aşırı ve az pozlanmış fotoğrafları kaydedebilir, bozulmaları ve perspektif hatalarını düzeltebilir, istenmeyen nesneleri silebilir, arka planı değiştirebilir, bulanık çekimleri netleştirebilir, netliği artırabilir, renkleri artırabilir, harika efektler uygulayabilirsiniz.

Seçici renk düzeltmesi sayesinde, çevre alanları etkilemeden fotoğraftaki herhangi bir renkle çalışmak mümkündür. Elle bir şey seçmeye gerek kalmadan bir kaydırıcıyı sürükleyerek nesnelerin renklerini değiştirmenizi sağlar. Her rengin tonunu, doygunluğunu ve parlaklığını ayarlayabilirsiniz. Profesyonel rötuş araç seti, stüdyo kalitesinde mükemmel portreler yapmanıza olanak tanır. Kullanışlı fırçalar, lekelerden kurtulmanıza, eşit cilt tonu oluşturmanıza, dişleri beyazlatmanıza, göz ve saç rengini değiştirmenize yardımcı olur.Program, arka planı bulanıklaştırarak veya bir skeç ekleyerek yüzü vurgulama imkanı sağlar. Tek bir tıklamayla fotoğraf kompozisyonunu geliştirmenize izin veren bir dizi kırpma ön ayarı vardır. Kırpmayı daha da kolaylaştırmak için, Thule of Thirds, Golden Ratio, Golden Spiral vb. Gibi ızgara bindirmeleri kullanabilirsiniz. Tek tıklamayla efektleri sevenler için PhotoWorks’ün de sunabileceği bir şey var. Yazılım, sepya, siyah-beyaz, HDR, renk sıçraması, renk tonu vb.Gibi düzinelerce popüler fotoğraf filtresi ile birlikte gelir.

 

 

Yazan: meto

PhotoWorks 8.15 YAPILAN YORUMLAR