Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
PhotoWorks ikon

PhotoWorks 14.0

PhotoWorks – Fotoğraf Editörü

 

PhotoWorks güçlü ve kullanımı kolay bir fotoğraf editörüdür. Akıllı araçları fotoğraf kusurlarını düzeltmenize ve görüntü kalitesini artırmanıza olanak tanır.

Bu program, fotoğraflarınızı zahmetsizce geliştirmek için kullanabileceğiniz dengeli bir araç seti sağlayarak size yardımcı olmayı vaat ediyor. Bu sayede  aşırı ve az pozlanmış fotoğrafları kaydetme, bozulmaları ve perspektif hatalarını düzeltme, istenmeyen nesneleri silme, arka planı değiştirme, bulanık çekimleri netleştirme, netliği arttırma, renkleri arttırma ve harika efektler uygulama gibi özellikler sunar.

Seçici renk düzeltmesi sayesinde, çevre alanları etkilemeden fotoğraftaki herhangi bir renkle çalışmak mümkündür. Elle bir şey seçmeye gerek kalmadan bir kaydırıcıyı sürükleyerek nesnelerin renklerini değiştirmenizi sağlar. Her rengin tonunu, doygunluğunu ve parlaklığını ayarlayabilirsiniz. Profesyonel rötuş araç seti, stüdyo kalitesinde mükemmel portreler yapmanıza olanak tanır. Kullanışlı fırçalar, lekelerden kurtulmak, eşit cilt tonu oluşturmak, dişleri beyazlatmak, göz ve saç rengini değiştirmek için yardımcı olur.Program, arka planı bulanıklaştırarak veya bir skeç ekleyerek yüzü vurgulama imkanı sağlar. Tek bir tıklamayla fotoğraf kompozisyonunu geliştirmenize izin veren bir dizi kırpma ön ayarı vardır. Kırpmayı daha da kolaylaştırmak için, Thule of Thirds, Golden Ratio, Golden Spiral vb. Gibi ızgara bindirmeleri kullanabilirsiniz. Tek tıklamayla efektleri sevenler için PhotoWorks’ün de sunabileceği bir şey var. Yazılım, sepya, siyah-beyaz, HDR, renk sıçraması, renk tonu vb.Gibi düzinelerce popüler fotoğraf filtresi ile birlikte gelir.

VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

PhotoWorks

 

 

Site Oylaması
Tarih
Başlık
PhotoWorks - Fotoğraf Editörü
Puanı
51star1star1star1star1star

Yazan: meto

PhotoWorks 14.0 YAPILAN YORUMLAR