Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
PilotEdit_ikon-removebg-preview

PilotEdit Lite 16.8.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

PilotEdit Lite – Kod Düzenleme Yazılımı

 

PilotEdit büyük dosyaları düzenleyebilen bir dosya düzenleyicisidir. Program hem 32 bit hem de 64 bit Windows İşletim Sisteminde çalışır.

Bu program küçük ve son derece kullanışlı bir belge görüntüleyicidir. Aslında görüntüleyici olmaktan ziyade düzenleyici desek daha doğru olur. Bilgisayarda herhangi bir kod düzenleme programı yoksa, herhangi bir php, html yada Asp gibi kod içerikli dosyaları text editör ile açarak düzenleyemezsiniz. Fakat bu program sayesinde kodları en iyi şekilde düzenlersiniz.VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

PilotEdit Lite

1. PilotEdit tarafından desteklenen dosya boyutu sınırsızdır 10GB’tan büyük dosyaları düzenler.
2. Destek UNICODE dosyaları ve DOS / UNIX dosyaları Birden fazla dosyanın kodlamasını değiştirin. Metin modunda kopyalayıp yapıştırdığınızda PilotEdit metin kodlamasını otomatik olarak ayarlayacaktır.
3. Kendinden tanımlı dosya türleri ve anahtar kelimeler yüksek aydınlatıcı PilotEdit 30’dan fazla dosya türünü destekler. Farklı dosya türleri için farklı SEKME ve girinti tanımlayın. Satır devam karakterlerini destekleyin.
4. HEX modu HEX moduna girin, silin, kesin, kopyalayın ve yapıştırın. HEX modundan metin moduna geçtiğinizde dosya kodlamasını otomatik olarak algılama
5. Sütun modu
6. Sonsuz geri alma / yineleme Metin modu ve HEX modu arasında geçiş yaptıktan sonra bile geri alabilir / yeniden yapabilirsiniz.
7. Kelime sarma
8. Büyük FTP dosyalarını düzenleme, indirme ve yükleme
9. Çok satırlı bulma / değiştirme Çok satırlı metni bulma / değiştirme. Normal ifadeyle çok satırlı metni bulma / değiştirme.
10. Dosya karşılaştırması İki dizini karşılaştırın.
11. Kendinden tanımlı dize tablosu Yalnızca tek bir tıklamayla önceden tanımlı bir dize ekleyin.
12. Normal ifade Normal ifade yoluyla çok satırlı metni bulun / değiştirin. Düzenli ifade üreteci.
13. Dosya grubu Dosya grubu, tek bir tıklatmayla birden fazla dosyayı açmanızı sağlar.
14. Birden fazla dizinde bulun / değiştirin

 

 

Yazan: meto

PilotEdit Lite 16.8.0 YAPILAN YORUMLAR