Pinterest Downloader 2.28

Pinterest Downloader – Pinterest İçerik İndirme Uygulaması

 

Pinterest Downloader, ünlü çevrimiçi içerik paylaşım hizmeti olan Pinterest’ten dosyaları indirmek için özel olarak tasarlanmış  bir yazılım uygulamasıdır.

Özel parametreleri minimum çaba ile ayarlamanızı sağlayan temiz ve basit bir düzen sunar. Bu yazılım, hesabınızla ilgili ayrıntılı bilgi vermeniz koşuluyla Pinterest’ten dosya indirmenizi sağlar.

Pinterest öğelerini arama ve önizleme

Program, istenen Pinterest öğesini hızlı bir şekilde bulmak için arama işlemlerini gerçekleştirmenize, indirmeden önce albümü önizlemenize, önceki veya sonraki sayfa öğelerine gitmenize ve albümün tamamını almak veya indirmek istediğiniz dosyaları seçmenize olanak tanır.

Bahsetmeye değer diğer önemli özellikler, kaydetme dizinini seçme, dili seçme ve hedef konumu doğrudan birincil panelden açma olasılığı ile temsil edilir. Dahası, toplu işlem için destek sunar, bu da aynı anda birden fazla öğeyi yakalayabileceğiniz anlamına gelir.

Özelleştirmek için çok fazla değil

Yapılandırılabilir ayarların olmaması, yalnızca birkaç tıklama ile aracı öğrenmeyi öğrenebildikleri için yalnızca çaylaklar için iyi bir haber olabilir. Bununla birlikte, daha deneyimli kullanıcılar, sadece birkaç öneri belirtmek için dosya uzantısı ve boyutuna dayalı dosya filtreleme seçenekleri gibi gelişmiş işlevler için destek sağlamayan bir araçla çalışmayı oldukça zor bulabilir.

Pinterest bulgularınızı düzenlemenize yardımcı olan hafif uygulama

Özetlemek gerekirse, bu yazılım Pinterest’ten dosya indirmek için yardımcı olan sınırlı özelliklerle birlikte gelen kullanımı kolay bir uygulama olduğunu kanıtlıyor. Deneyim düzeylerine bakılmaksızın her tür kullanıcı tarafından kolayca yapılandırılabilir ve kurulabilir.

Pinterest Downloader

Özellikler:

  • En sevdiğiniz kullanıcının tüm resimlerini veya albümlerini Pinterest’ten indirme.
  • Küçük resimleri olan tüm resimleri listeler.
  • Orijinal görüntüyü görmenizi sağlar.
  • 40’tan fazla dili destekler.
  • Ve dahası …

Yazan: meto

Pinterest Downloader 2.28 YAPILAN YORUMLAR