Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
PIXresizer ikon

PIXresizer 2.0.8

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

PIXresizer – Resimleri Küçültme Programı

 

PIXresizer, resimleri yeniden boyutlandırmak ve ayrıca BMP, GIF, JPEG, PNG veya TIFF formatına dönüştürmek için kullanılan bir araçtır.

Programın kullanıcı ara yüzü, herhangi bir gizli seçenek içermeyen standart bir pencereden oluşmaktadır. Böylece, dosya tarayıcısı aracılığıyla kaynak görüntüleri girerek başlayabilirsiniz (“sürükle ve bırak” yöntemi desteklenmez, ancak toplu işleme desteklenir).

Tüm dizin yapısını veya alt klasörlerde saklanan görüntüleri kopyalayabilir ve yeni boyutu seçebilirsiniz (%100’ü, eşit genişlikte veya yükseklikte tutun; ya da sadece daha büyük bir boyutun boyutunu ayarlayabilirsiniz). Ancak çıktı için yukarıda belirtilen dosya biçimlerinden birini seçebilir (veya sadece orijinal olanı tutabilir) ve gerekirse resmi büyütme, gri tonlamalı filtre uygulama ve EXIF ​​verilerini kaydetme seçeneklerini kontrol edebilirsiniz.

Ayrıca, DPI seviyesini ayarlayabilir, örnek görüntüyü ekranın ortasına veya sol üst kısmına taşıyabilir, yatay veya dikey hale getirebilir veya bir düğmeye basit bir tıklama ile program tarafından önerilen ayarları uygulayabilirsiniz. Bununla beraber son olarak, birkaç resmi işlemesi uzun zaman alabilir, ancak buna rağmen çıktılar çok iyi bir görüntü kalitesine sahiptir. Resimleri boyutlandırma programı arayanlar için oldukça iyi bir seçenektir.

PIXresizer VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

PIXresizer

KULLANIM VİDEOSU

Yazan: meto

PIXresizer 2.0.8 YAPILAN YORUMLAR