Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Program ikon2

Portrait Professional 23.1.2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...

Portrait Professional – Fotoğraf Rötuşlama Programı

 

Portrait Professional, yüzün farklı bölgelerinde küçük ayarlamalar yaparak portreleri geliştirir. Fotoğraflarınızdaki yüzleri otomatik olarak algılayabilir ve ayarlayabilir ve sadece istediğiniz görünümü elde etmek için ayarlamalarını düzenleyebilirsiniz.

Otomasyon: Portrait Professional çoğu zaman sizin için işin çoğunu yapar. Rötuş işlemini otomatikleştirmek istiyorsanız, sadece fotoğraf ekleyebilir ve bu uygulamanın işi yapmasına izin verebilirsiniz. Tabii ki, programın fotoğraflarınızı değiştirme şeklinden memnun değilseniz, cilt aydınlatması, gözler, cilt yumuşatma ve daha fazlası için kaydırıcıları kullanmak istediğiniz kadar ayarlama yapabilirsiniz.

Program, dosya tarayıcısını veya “sürükle ve bırak” yöntemini kullanarak bir portre ekleyebileceğiniz temiz ve sezgisel bir ara yüze sahiptir. Önce cinsiyeti (“kadın”, “erkek”, “çocuk”) seçebilir ve yönü düzeltebilirsiniz. Şimdi, örnek görüntüdekilere karşılık gelen noktaları atamaya başlayabilir ve ana hatları ayarlayabilirsiniz. Bu şekilde yüz özelliklerini kolayca bulabilir.

Böylece, yüz tanımı (örn. Alın, çene, burun, boyun, gözler, ağız şekli) ve cilt (örn. Opaklık, kusurlar, ince kırışıklıklar, ince gölgeler, cilt yumuşatma, parlaklık, doku, bronzluk) için kontrolleri kullanabilirsiniz. Ancak gözlerde ve ağızda ve burunda (örn. Dudak doygunluğu, koyulaştırma, kontrast, renk tonu, göz ve kaşları beyazlatma, parlaklaştırma, keskinleştirme, renk değiştirme, göz bebeğini koyulaştırma, göz bebeğinin yansımasını giderme) değişiklikler de yapabilirsiniz. burun kontrastı).

Ayrıca, saçı (ör. Parlaklık, açıklaştırma, kızarma, canlılık), cilt aydınlatmasını (ör. Gölgeler, yeniden ışıklandırma, kontrast, vurgular) ve genel (pozlama, kontrast, dolgu gölgeleri, canlılık, doygunluk, sıcaklık, kırpma ). Ayrıca, resmi yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilir, tam ekran moduna geçebilir, yalnızca “sonraki” görüntüyü görüntüleyebilir, cilt seçim alanını değiştirebilir, daha hızlı görüntülemeyi etkinleştirebilir (kalite karşılığında), fotoğraftaki başka bir yüzü geliştirebilir, klavye kısayolları, “Geri Al” ve “Yeniden Yap” düğmeleri ve daha fazlası.Ayrıca kendi tercih ettiğiniz değerleri ayarlayabilir ve daha sonra bunları birden fazla fotoğrafa uygulamak için kaydedebilirsiniz. Facebook gönderimi: Facebook gönderimi bu yazılıma dahil edilmiştir. Fotoğraflarınızı gönderirken, hem çekim öncesi hem de sonrası veya sadece cilalı ürünü göstermek isteyip istemediğinize karar verebilirsiniz.

Program yüksek miktarda sistem kaynağı kullanır, anlık görüntülerle adım adım yol gösteren bir kılavuz içerir, birkaç dili destekler, güncellemeleri otomatik olarak kontrol edebilir ve mükemmel bir yanıt süresine sahiptir. Fotoğrafları düzenlemek ya da resimleri rötuşlamak için programı indirip hemen deneyebilirsiniz.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Portrait Professional

 

 

Yazan: meto

Portrait Professional 23.1.2 YAPILAN YORUMLAR