Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Program ikon2

Print Passport Photo Free 1.3.1

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oylar, ortalama: 3,00 out of 5)
Loading...

Print Passport Photo Free – Biometrik Fotoğraf Tasarım Programı

 

Print Passport Photo Free,  ehliyetiniz veya kimliğiniz için kullanmak üzere, Pasaport boyutunda fotoğraf tasarlamak ve yazdırmak  kullanıcı dostu ve güvenilir bir yazılımdır.

Pasaport veya kimlik gibi çeşitli kişisel belgeler için fotoğraf istediğinizde, resminizin özel stüdyolarda çekilmesi gerekiyordu. Ancak, Print Passport Photo gibi uygulamalar nedeniyle artık bunu evden çıkmadan kendiniz yapabilirsiniz .

Pasaport resimleri oluşturmak için basit uygulama

Yardımcı programı bilgisayarınıza yükledikten sonra, kullanıcı dostu GUI’ye erişir ve bir pasaport fotoğrafı bulmaya çalışmaya başlarsınız. Görüntüyü uygulamanın ana penceresine sürükleyip bırakabilir veya özel düğmeyi kullanarak klasörüne göz atabilirsiniz; ancak kaynak dosyalar olarak sadece JPG görüntülerini desteklediğinden bahsetmek gerekir.

Görüntüyü beğeninize göre ayarlayın

İşlenen resmi mevcut tek format olan JPG’ye aktarmadan önce, görüntünün görünümünü uygun gördüğünüz şekilde değiştirebilirsiniz. Daha kesin olarak, büyük bir resim yükleyebilir, ardından görüntüde çekilen yüz doğru şekilde görüntülenene kadar sağa, sola, yukarı veya aşağı hareket ettirebilir, yakınlaştırabilir veya uzaklaştırabilirsiniz;

Zaman kazanmak için önceden ayarlanmış boyutlar

Print Passport Photo’nun şık bir işlevi, tercihlerinize bağlı olarak dönebileceğiniz önceden tanımlanmış birkaç boyutla gelmesidir. Aşağıdaki boyutlarda pasaport fotoğrafları oluşturabilirsiniz:

30×40 mm, 35×45 mm, 40×45 mm, 50×50 mm veya 2×2 inç.

Düzen sizi tatmin ettikten sonra, resmi JPG’ye aktarabilir veya doğrudan uygulamanın içinden yazdırabilirsiniz – yalnızca birden fazla kopya yazdıramazsınız, aynı zamanda yatay ve dikey arasındaki yönü de değiştirebilirsiniz. Bu program aslında beklediğiniz şeyi yapan basit bir uygulamadır. Birçok özelleştirme seçeneği ile birlikte gelmese de, pasaport fotoğrafları oluşturmak ve yazdırmak için sorunsuz bir yardımcı program arayanların gereksinimlerini karşılayacaktır.

VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

Print Passport Photo Free

 

 

Yazan: meto

Print Passport Photo Free 1.3.1 YAPILAN YORUMLAR