Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Privacy Drive ikon

Privacy Drive 3.16

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Privacy Drive  – Belge ve Dosyaları Şifreleme Programı

 

Privacy Drive, resim, video, belge, dosya ve klasörleri şifrelemek için kullanabileceğiniz bu konuda oldukça başarılı bir yazılımdır.

Sektörün önde gelen güçlü şifreleme algoritmaları kullanarak sabit disk verilerinizin tamamını şifreleyebilirsiniz. Program size sanal sürücü oluşturmak ve tüm verileri otomatik olarak şifrelemek için imkan sağlar. Privacy Drive ile erişilebilirliği sağladıktan sonra her belge ve klasör için ayrı ayrı şifre girmeniz gerekmez. Tek seferde tüm belge ve dosyalara erişebileceğiniz gibi, aynı şekilde tümün tek seferde şifreleyebilirsiniz.

Ayrıca USB sürücüler, Firewire sürücüler, CD / DVD, (örneğin, Microsoft OneDrive veya Google Drive gibi) Bulut Sunucular veya başka herhangi bir taşınabilir depolama aygıtlarına erişim güvenliğini de sağlayabilirsiniz. Bilgisayarda kişisel güvenlik sağlamak için mutlaka klasör şifreleme programı, dosya şifreleme programı veya hepsini bir arada yapan bir güvenlik programınız mutlaka olmalıdır.

Privacy Drive

 Özellikler:

 Sanal Disk ve Kullanıcı şeffaflığı “On-the-Fly” Disk Şifreleme Teknolojisi.
 Her dosya veya klasör için ayrı ayrı şifre gerekmez.
 Kilitlemek, gizlemek, şifrelemek sayesinde her türlü  resim, video, belge, dosya ve klasörlerinizi güvende tutar.
 Şifrelenecek dosyaları sürükle ve bırak şeklinde kolayca şifreleyebilirsiniz.
AES 128-bit ve 256-bit endüstri standardı güvenli şifreleme algoritmaları.
 Korumalı verilerin istenildiğinde taşınabilmesi.
 USB sürücüler, Firewire sürücüler, CD / DVD ve (örneğin, Microsoft onedrive veya Google Drive gibi) Bulut Sunucuları saklanabilir.

 

 

Yazan: meto

Privacy Drive 3.16 BENZER İÇERİKLER
Privacy Drive 3.16 YAPILAN YORUMLAR
  • Esra
    3 sene önce

    Kişisel verileri şifreleyerek korumak önemli. Bu programı kurdum ve denedim daha önce. Bilgisayarı formatladıktan sonra unutmuştum kurmayı. Yeniden indirip kurucam. Tavsiye ederim.