Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Video

Programsız Video İndirme Yöntemi

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Programsız Video İndirme Yöntemi

 

Bu yazımızda, bilgisayar kullanıcılarına herhangi bir video indirme programı kullanmadan nasıl video indireceklerini açıklıyorum.

Şüphesiz ki program indirme yazılımları kullanarak video indirmek yada sadece video indirmek için piyasada bulunan video indirme programları kullanarak istediğiniz videoları indirmek kolay oluyordur. Fakat bu işi kaliteli olarak yapan indirme yöneticileri ücretli olarak sunulsa bile, bazı sitelerden video indirmeyi desteklemiyor.

Peki program olmadan video indirmek mümkün müdür? Elbette mümkündür. Ayrıca son derece kolaydır. Örneğin bir haber sitesinin videosunu beraber örneklerle indirelim. İlk yapmamız gereken şey siteye girdikten sonra herhangi bir yere sağ tıklayarak sayfa kaynağını açmak. Daha sonra sayfa kaynağı üzerinden arama yapmak için ‘Ctrl + F’ tuşuna basmak. Yukarı sol üstte açılan arama motoruna ‘MP4’ yazdığınızda, video ile ilgili linki göreceksiniz. (Resimde olduğu gibi)

Sayfa Kaynağı-min

 

Linki kopyalayıp yeni tarayıcı sekmesi adres bölümüne girdiğinizde, küçük bir video oynatıcısı şeklinde videoyu göreceksiniz. (Aşağıda ki gibi)

Video

Son olarak videonun üzerine sağ tuş tıklayarak ‘Farklı Kaydet’ seçeneği ile istediğiniz yere kaydetmek. Hepsi bu kadar. Denediğinizde, herhangi bir videoyu indirmek için artık bir programa ihtiyacınız olmadığını göreceksiniz. Bu yöntem sayesinde belli başlı sitelerden değil, hemen hemen tüm sitelerden video içerik indirme yapacaksınız. Kolay gelsin.

 

KONUYA AİT VİDEO

 

Yazan: meto

Programsız Video İndirme Yöntemi BENZER İÇERİKLER
Programsız Video İndirme Yöntemi YAPILAN YORUMLAR
 • AHFAD
  3 ay önce

  bu yöntem youtube ta işe yaramaz

  • meto
   3 ay önce

   Doğru youtube için kullanılacak bir yöntem değil bu. Youtube için farklı bir yöntem var.

Program Videoları