Puffin Browser ikon

Puffin Browser 9.0.0.337

Puffin Browser – Güvenli İnternet Tarayıcısı

 

Puffin Secure Browser, internette güvenli sörf yapmak için kullanacağınız ücretsiz alternatif bir web tarayıcısı.

Web tarayıcısı, kullanıcıların günlük yaşamda görevleri yerine getirmeleri için en önemli uygulamadır, ancak saldırılara karşı oldukça savunmasızdır. CloudMosa, web taramanızı bulutta korumak ve kötü amaçlı yazılım, fidye yazılımı, reklam yazılımı ve kötü amaçlı bağlantılar gibi tehditleri korumak için tarayıcı yalıtım teknolojisinden yararlanır. Sürekli artan sıfır günlük saldırılarla (En Son Güvenik Açığı) Puffin Güvenli Tarayıcı, onlara karşı korunmanın en etkili yolunu sunuyor.Puffin Secure Browser

 

Özellikler:

Cihazlarınızı koruyun

Sıfır gün saldırısı gerçekleştiğinde, diğer tarayıcıları çalıştıran tüm cihazlar siber istismarlara karşı savunmasızdır. Bu tarayıcı tarama oturumlarınız bulutta olduğundan, cihazlarınız sıfır gün saldırılarından etkilenmez.

Siber güvenlik tehditlerinden kaçının

Bir tarama oturumu sona erdiğinde, sunucularımızda her şey temizlenir ve yok edilir. Her zaman temiz bir durumdasınız ve web’deki potansiyel tehditlerden uzak duruyorsunuz.

Bulut oluşturma motorumuzla performansı artırın

Cihazınızın özelliklerinden bağımsız olarak,  sunucularımızdaki bulut bilgi işlem kaynaklarını kullanır ve göz atma performansını artırır.

Yazan: meto

Puffin Browser 9.0.0.337 YAPILAN YORUMLAR