Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Q-Dir ikon

Q-Dir 10.69

Q-Dir – Dosya Yöneticisi Programı

 

Q-Dir,  aynı anda birden fazla klasörün içeriğini görüntülemek, yönetmek ve dosyaları kolayca aktarmak için çoklu yöntemim imkanı sağlar.

Bilgisayarınızı manuel olarak temizlemeyi veya çeşitli türlerdeki dosyaları düzenlemeyi seçmek zahmetli ve zaman alıcı bir süreç olabilir. Böyle özel uygulamalar sayesinde her şey çok daha kolay hale geliyor . Dosya yönetimine daha pratik bir yaklaşım için, dosyaları ve klasörleri tek bir pencereden yönetme imkanı sunar.

Hızlı dağıtımla hafif

Uygulama inanılmaz derecede hafif bir kurulum paketi olarak gelir.  Kurulum işlemi için “Yükle” ye bastığınız andan itibaren yaklaşık birkaç saniye sürer. Ayrıca, sabit disk sürücünüzde çok az yer kapladığından ve fark edilemeyecek miktarda kaynak kullandığından, bilgisayarınıza herhangi bir baskı uygulamaz. Basit ve kullanışlı bir arayüze sahiptir. Üst araç çubuğu gerekli gezinme düğmelerini sağlar, diğer tüm özellikler dosya menüsünün altında bulunur, böylece tasarımı kalabalık hissettirmez.

Özelleştirilebilir gezinme panelleri

Gelişmiş bir deneyim için çalışma alanını 4 farklı panele bölebilirsiniz. Seçebileceğiniz ve hatta ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde yeniden boyutlandırılmasını sağlayabileceğiniz birkaç önceden ayarlanmış düzen vardır. Ek olarak, uygulama yeni sekmeler açmanıza izin verir, böylece mevcut kaşif panellerinin her birine düşündüğünüz kadar çok sekme ekleyebilir ve olasılıkları büyük ölçüde artırabilirsiniz.

Dosyalarınızı birkaç tıklama ile yönetin

Dosyaları yönetmek için tüm varsayılan bağlam menüsü seçenekleri mevcuttur. Bilgisayarın güç seçenekleri de kullanımınıza sunulmuştur. Ayrıca, her bir gezgin paneli için disk sürücünüzün ağaç görünümünü etkinleştirebilirsiniz.

Çeşitli renk temalarından yararlanın

Masaüstünüzle daha iyi uyum sağlamak istemeniz durumunda, aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç renk teması bile vardır. Ne yazık ki kendi temanızı oluşturamazsınız, ancak bu bir sorun değildir. Çünkü varsayılan rengi değiştirmek gözlerinizi biraz rahatsız edebilir.

VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

Q-Dir

 

Site Oylaması
Tarih
Başlık
Q-Dir - Dosya Yöneticisi Programı
Puanı
41star1star1star1stargray

Yazan: meto

Q-Dir 10.69 YAPILAN YORUMLAR