Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Qmmp ikon

Qmmp 2.1.1

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

Qmmp – Müzik Çalar Yazılımı

 

Qmmp , iyi görünümlü bir ortamda müzik dinlemenizi sağlayan ve yazılım pazarındaki en yaygın ses formatlarını destekleyen modern bir müzik oynatıcı olarak kullanılır.

Daha önceden Winamp kullanıcılarının benzer işlevselliğine sahip bir programdır. Ancak ses çalmak için karmaşık olmayan daha basit bir yazılım istiyorum diyorsanız, bu program sizin için iyi bir seçenektir. Winamp’a benzer bir arayüzle, ancak kalabalık olmayan bir özellik seti ile, çok rahat bir medya deneyimi için gereken her şeyi sağlar.

Sezgisel ve kullanıcı dostu bir görünümle etkilemenin yanı sıra, kapsamlı ve birlikte çalışılması kolay zengin bir dizi yetenekle de çekmeyi başarır. Oynatma kontrolleri, ses ve denge ayarlamalarıyla birlikte çalma, durdurma, sonraki, önceki, karıştırma ve tekrarlama gibi temel özellikleri içerir. Oynatma alanının hemen altında, çeşitli ön ayarları (Winamp’tan dahil) kaydetmenize veya yüklemenize izin veren bir ekolayzer vardır.

Çalma listesi, tek tek dosyaları veya tüm bir klasörü yüklemenize izin veren özel iletişim kutusu kullanılarak doldurulabilir. Desteklenen giriş biçimleri listesi, en önemlilerini adlandırmak için MP3, WAV, OGG, APE, OGA, FLAC, WMA, TTA, MPC, OPUS, SND, AIFF ve SPH’yi içerir.

Tercihler söz konusu olduğunda, yazılımın görünümünü değiştirmek istediğinizde (katıştırılmış dış görünüm koleksiyonu aracılığıyla) veya oynatma işlemi için klavye kısayollarını yapılandırmak istediğinizde Ayarlar penceresine gidebilirsiniz. Ek olarak, çeşitli ses eklentilerini etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilir, bir proxy sunucusu seçebilir ve yeniden oynatma kazancı ve arabellek boyutu gibi parametreleri özelleştirebilirsiniz. Sadece bir MP3 çalma programı arıyorsanız, bu tam size göre olabilir.

VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

Qmmp

PROGRAMIN İNCELEME VİDEOSU

Yazan: meto

Qmmp 2.1.1 YAPILAN YORUMLAR