Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Rainlendar Lite icon

Rainlendar Lite for Mac

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

Rainlendar Lite for Mac – Masaüstü Not Hatırlatma Programı

 

Rainlendar Lite, günlük işlerinizi hatırlamanızı sağlayacak ücretsiz bir masaüstü not hatırlatma yazılımı. Bu program sayesinde artık notlarınızı kolayca tutabileceksiniz.

Hatırlanması gereken günlük işleri organize etmek için, takvim veya ajanda gibi günlük hatırlatıcı not defterleri kullanmak kaçınılmaz bir ihtiyaçtır. Program, size bu ihtiyacı size dijital olarak veren bir programdır.

Kullanımı son derece kolay bu uygulamaya gireceğiniz hatırlatmalar için alarm kurabilir, dilerseniz alarmı erteleyebilirsiniz. Çeşitli görselliklerde değiştirebileceğiniz programın birbirinden şık 3 adet teması mevcuttur. 50 farklı dilde kullanılabilen yazılımın, linux ve mac sürümleri de bulunuyor. Program, oldukça hoş bir ara yüzle birlikte gelir. Masaüstünüzü daha iyi tamamlamak için tema desteğini kullanarak değiştirebilirsiniz. ‘Etkinlikler’ ve ‘Yapılacaklar‘ listeleri ana takvimin konumuna bağlı olmadığından, masaüstünde ayrı ayrı yer değiştirilebilir.Günlük olarak hatırlamakta sorunlar yaşadığınız çok sayıda işler ile uğraşıyorsanız, bilgisayarınıza Rainlendar Lite, kurmanız, sizi unuttuğunuz için işlerinizin aksaması sorunundan kurtaracaktır. Ücretsiz ve Türkçe olarak kullanabileceğiniz bu yazılım, bilgisayarlarınızda veya arşivlerinizde bulundurmanız gereken bir yazılımdır. Bilgisayarımızda kurup denediğimiz bu yazılımın kendi branşında oldukça başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Aynı zamanda bilgisayar kaynakları üzerinde çok hafiftir ve şaşırtıcı derecede hızlı çalışır, bu da onu eski bilgisayarlarda bile çalıştırabileceğiniz anlamına gelir.

Rainlendar

 Özellikler:

 Hatırlatıcı: Yaklaşan işlerinizi hatırlatarak hayatınızı daha organize hale getirir.
 Alarm: Herhangi bir iş veya eylem için alarm kurabilir istediğinizde alarmı erteleyebilirsiniz.
 Veritabanı: Takvim tarafından yaptığınız işler veritabanında saklanır.
 Platform: Windows, Mac OS X ve Linux: Uygulama tüm önemli işletim sistemlerinde çalışır.
 Tema: Birbirinden farklı üç ayrı tema ile zevkinize göre görsel seçim yapabilirsiniz.
 3rd Party Takvimleri: Online takvimlere abone olarak, diğer insanlarla paylaşımlar yapabilirsiniz.
 Dil: Türkçe dahil 50 farklı dil desteğine sahiptir.
 …ve ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

 

 

Yazan: meto

Rainlendar Lite for Mac YAPILAN YORUMLAR