Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

RegScanner 2.40

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Kayıt Defteri Düzenleme Programı

 

RegScanner, windows kayıt defterinde düzenlemeler yapabileceğiniz ücretsiz bir yazılımdır. Program ile  kayıt defteri yönetimi oldukça kolaydır.

Genellikle amatör kullanıcıları ilgilendirmeyip, daha çok profesyonel kullanıcıların işine yarayan bir yazılım olarak, Windows kayıt defteri düzenlemesi yapmak için kolaylıklar sağlar. Bu yazılımı, kayıt defteri anahtarlarını silmek ve kayıt defteri anahtarlarını değiştirmek için kullanabilirsiniz.

Windows kayıt defterinde aradığınız girişleri ve uzantılarını bulmak için, genellikle F3 tuşu ile sonraki diğer girişlere ulaşabilirken, RegScanner yazılımı sayesinde aradığınız girişlerin tümüne birden kolayca ulaşabilirsiniz. Bu program bağımsız çalıştırılabilir bir yazılım olarak,  herhangi bir yükleme işlemi veya ek dll gerektirmez.

Kullanmaya başlamak için, sadece executbale dosyasını çalıştırın yeterlidir. ( regscanner.exe ) Programı çalıştırdıktan sonra istediğiniz tarama / arama seçeneklerini seçin ve taramayı başlatmak için Tamam tıklamanız gerekmektedir. Profesyonel bilgisayar kullanıcıların, kayıt defteri düzenlemesi yapmak için kullanacakları bu program, kullanılması kolay, Türkçe ve ücretsiz olarak sunulmaktadır.

RegScanner

PROGRAM VİDEOSU

Avantajları:

  • Bir sonraki değerini bulmak için F3 tuşuna basmak zorunda kalmamak. Bir kerede tüm arama sonucu görüntülemek.
  • Standart dize aramasının yanı sıra (gibi RegEdit), RegScanner da ( REG_SZ, REG_DWORD ) veri uzunluğu, değer tipine göre Sicil değerleri bulmak.
  • Programın ikili değeri içinde bulunan bir unicode dize bulabilirsiniz.
  • Harf duyarlı arama yapmak için olanak sağlar.
  • Kayıt tararken RegEdit aksine, basitçe iletişim kutusu “kayıt arama” kelimesi girerek arama yapabilirsiniz.

 

 

 

Yazan: meto

RegScanner 2.40 YAPILAN YORUMLAR
Program Videoları