Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Rising Antivirus Free Edition ikon

Rising Antivirus Free Edition 23.1.84.9

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Rising Antivirus Free Edition

 

Rising Antivirus Free Edition, bilgisayarı virüslere karşı korumak için kullanacağınız alternatif ücretsiz antivirüs programı.

Bilgisayar kullanıcılarının çoğu, bilgisayarlarını tamamıyla fonksiyonel ve sürekli yenilenen bir virüsten koruma çözümü kullanarak kötü niyetli program tehditlerine karşı güvenliğini sağlamak zorunda olduklarının farkında olsalar da, çoğu virüs koruma programları için bir lisans bedeli ödemeye hazırdır. Bunun dışında alternatif olarak ücretli antivirüs programları yerine bedava ürünleri seçmeyi de tercih ederler. Rising Antivirus bu seçeneklerden biridir.

Neyi ve nasıl yüklemek istediğinizi seçin;
Yükleme sırasında, geçerli virüs veritabanını daha sonra kullanmak üzere hard diske yedekleme aracı gibi, yüklemek istedikleri kaplamaları ve ek bileşenleri seçebilir.

Grafik kullanıcı arayüzü sezgiseldir ve kullanıcıların başlamak istedikleri tarama türünü saptamalerine imkân tanır, hızlı, kusursuz ya da özel, sadece belirli klasörlerin ve bölümlerin analiz edildiği PC’nin kritik alanlarıyla (RAM gibi) , Önyükleme ya da sistem mesajları).

Bilgisayarınızı her zaman güvende tutun;
Rising Antivirus, kullanıcıların posta izleme, tarayıcı koruması ve USB cihazlarına takılı otomatik taramayı içeren truva atlarına, arka kapılara, kök setlerine, solucanlara ve virüslere karşı korunmalarını güçlendirmelerine yardımcı olacak çeşitli bütünleşik araçlarla beraber gelir (uygulama autorun.inf oluşturulmasını engelleyebilir) ).

Ayrıca, gelişmiş bilgisayar bilgisine sahip kullanıcılar, koruma seviyesini titiz bir biçimde ayarlayabilir, böylelikle tehditleri karantinaya kendiliğinden engeller ve taşır ya da bunun yerine, bir tehdit algılandığında gerçekleştirilecek eylemi seçmesine izin verir.

Rising Antivirus, tarayıcıları ve Office programlarını da güçlendirilmiş tarayıcılarda boşluklara ve truva atı algılamalarına karşı savunması sebebiyle hedeflenen saldırılara karşı korur.

Sonuç;
Sonuç olarak, bu program çözümü, bilgisayarlarını virüssüz tutmak isteyen yalnız profesyonel bir ürün için lisans satın alma yetkisi olmayan, sadece evde kullanmak isteyenler için kullanımı kolay bir özelliktir. Diğer benzer programların aksine, Rising Antivirus ilaveten yeni tehditlere ve bilinmeyen virüslere karşı koruma sağlayabilir, böylelikle herhangi bir hasara yol açmadan önce bütün saldırıları engelleyebilir.

Rising Antivirus Free Edition

 

 

 

Yazan: meto

Rising Antivirus Free Edition 23.1.84.9 BENZER İÇERİKLER
Rising Antivirus Free Edition 23.1.84.9 YAPILAN YORUMLAR
Program Videoları