RogueKiller ikon

RogueKiller 14.7.2.0

RogueKiller – Zararlı Yazılımları Kaldırma Aracı

 

RogueKiller, bilgisayarınızda ki kötü amaçlı işlemleri durdurmak ve kaldırmak için kullanılabilecek bir güvenlik aracıdır.

Program Ücretsiz, Premium ve Teknisyen şeklinde üç farklı versiyon olarak sunuluyor. Herkesin ücretsiz bir malware temizleme programı olmasını amaçlayan geliştirici, bu programın ücretsiz versiyonu ile ihtiyaçları karılıyor.  Buna karşılık, eğer bir şirketseniz veya yazılımı seviyorsanız,  lisansını satın alarak geliştirme konusunda devamlılığı sağlama teklifini kullanıcılara sunuyor.

Ayrıca, sizi daha güvende tutan ve programın çalışmasını özelleştirmenize izin veren bir kaç ekstra özellik sunan premium bir sürümle birlikte gelir. Bu özellikler arasında otomatik güncellemeler, komut satırı kullanımı, biletli ve özel destek, RogueKillerAdmin ve taramayı özelleştirebilme özelliği bulunur.

Programı çalıştırdığınızda, kötü amaçlı programlar ve girişler için bilgisayarınızı tarayabilirsiniz. Tarama işlemi tamamlandıktan sonra, bulunan sorunların bir listesini görüntüler ve düzeltmenizi sağlar. Bunun dışında FakeHDD programı nedeniyle eksik kısayolları onarmak, HOSTS dosyanızı düzeltmek ve Proxy sunucusu korsanlarının düzeltilmesini de içeren bireysel düzeltmeler de içerir.RogueKiller

 

 

 

Yazan: meto

RogueKiller 14.7.2.0 YAPILAN YORUMLAR