Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
RogueKiller ikon

RogueKiller 15.4.0.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

RogueKiller – Zararlı Yazılımları Kaldırma Aracı

 

RogueKiller, bilgisayarınızda ki kötü amaçlı işlemleri durdurmak ve kaldırmak için kullanılabilecek bir güvenlik aracıdır.

Program Ücretsiz, Premium ve Teknisyen şeklinde üç farklı versiyon olarak sunuluyor. Herkesin ücretsiz bir malware temizleme programı olmasını amaçlayan geliştirici, bu programın ücretsiz versiyonu ile ihtiyaçları karılıyor.  Buna karşılık, eğer bir şirketseniz veya yazılımı seviyorsanız,  lisansını satın alarak geliştirme konusunda devamlılığı sağlama teklifini kullanıcılara sunuyor.

Ayrıca, sizi daha güvende tutan ve programın çalışmasını özelleştirmenize izin veren bir kaç ekstra özellik sunan premium bir sürümle birlikte gelir. Bu özellikler arasında otomatik güncellemeler, komut satırı kullanımı, biletli ve özel destek, RogueKiller Admin ve taramayı özelleştirebilme özelliği bulunur.

Programı çalıştırdığınızda, kötü amaçlı programlar ve girişler için bilgisayarınızı tarayabilirsiniz. Tarama işlemi tamamlandıktan sonra, bulunan sorunların bir listesini görüntüler ve düzeltmenizi sağlar. Bunun dışında FakeHDD programı nedeniyle eksik kısayolları onarmak, HOSTS dosyanızı düzeltmek ve Proxy sunucusu korsanlarının düzeltilmesini de içeren bireysel düzeltmeler de içerir.Kurulumla ilgili tek dikkate değer özellik, özellikle bir teknisyenseniz, programın hem 32 hem de 64 bit sürümlerini yükleyebilmenizdir. Arayüz kullanıcı dostudur, düz bir görünüme ve düzgün bir şekilde yapılandırılmış düzene sahip büyük bir pencereden yapılmıştır; tarama, geçmiş ve ayarlar için çeşitli alanlara bölünmüştür.

RogueKiller’ın kayıtlı sürümü, yükleme çekirdeği sürücüsü dahil olmak üzere herhangi bir alanı tarama işleminden hariç tutma ve ayrıca PUP ve PUM’u kötü amaçlı yazılım olarak hesaba katma imkanı sunar. Bu konfigürasyon varsayılana sıfırlanabilir.

arama işlemi sırasında, genel, grup, öğe ve aktarım ilerlemesi, geçen süre, algılanan öğe sayısı ve son algılama zamanı gibi çeşitli istatistikleri kontrol edebilirsiniz.

Tanımlanan nesneler hakkında daha fazla ayrıntı ayrı bir pencerede incelenebilir. Bunlar bir karantinaya gönderilebilir; burada onları daha sonra inceleyebilir ve ilgili dosyaları saklamak veya kalıcı olarak kaldırmak isteyip istemediğinize karar verebilirsiniz. Sistem kaynaklarını çalışan diğer uygulamalara tahsis etmek için tarama görevleri geçici olarak duraklatılabilir. Raporlar, iş tamamlandığında otomatik olarak oluşturulur.

Yazılım aracı, birden çok UI dilini destekler ve güncellemeleri otomatik olarak gerçekleştirmesi talimatı verilebilir. Çevrimdışı kayıt defterini taramak, nesneleri birden fazla antivirüs motoru kullanarak taramak için VirusTotal’a yüklemek ve ayrıca başlangıçta otomatik taramaları ve taramadan sonra kaldırmayı etkinleştirmek mümkündür.

VirusTotal Sonuçları için buraya tıklayın!

RogueKiller

 

 

 

Yazan: meto

RogueKiller 15.4.0.0 BENZER İÇERİKLER
RogueKiller 15.4.0.0 YAPILAN YORUMLAR