Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
sabotaj ikon

Sabotaj

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

Sabotaj – Yerli Aksiyon Oyunu

 

Sabotaj, Typer Games tarafından yayınlanan yerli yapım FPS türü aksiyon oyunu. Oyunda sizleri turnuvalar ve ödüller bekliyor.

Ülkemizde de espor dünyasını geliştirme konusunda iddialı bir atılım yapan Sabotaj’da, oyuncular silahlara sahip olmak için herkes eşit haklara sahip bir ekonomi sistemi ile korunuyor. Sabotaj’da Türkiye’nin çeşitli bölgelerini temsil eden  gerçek mekanlardan esinlenildi. Buna göre kurgulanmış 9 adet haritaya sahiptir. Bu haritalar; Peri Bacaları, Fort Boyard, Kervansaray, Galata, Ofis, Liman, Petrol Platformu, Hangar, Agora gibi…

Asker(Force) ve Ajan(Tactic) güçlerin karşı karşıya geldiği oyunda, Askerler (Force), vatansever askerlerden oluşuyor. Buna karşılık olarak, Ajanlar ise, farklı milletlerden oluşuyor.  Oyunun belli kuralları bulunuyor. Bu kurallara göre; Hile yapar, hile satışı yapar ya da talep eder, hesap çalar, küfürlü nick kullanırsanız hesabınız süresiz kapatılıyor. Hesabınızı satar veya takas yaparsanız ilkinde 30 gün uzaklaştırma alıyor, sonrasında süresiz uzaklaştırılıyorsunuz. Oyunun kuralları ilgili  sayfasına bakabilirsiniz. Ayrıca silah türlerini  bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Oyun steam üzerinden indirilmektedir.

Sabotaj

 

 

Yazan: meto

Sabotaj YAPILAN YORUMLAR