Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Sahra Soft Market ve Stok Programı ikon

Sahra Soft Market ve Stok Programı 4.7.7

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Sahra Soft Market ve Stok Programı

 

Sahra Soft Market ve Stok programı, fazla kafa karıştırmadan, muhasebe ve bilgisayar bilgisi gerekmeden de kullanabileceğiniz, hızlı ürün satışı ve stok kaydı tutabileceğiniz basit ve anlaşılır programdır. Stok programımız barkod desteklidir ve barkodlu terazi uyumludur.

Sahra Soft Market ve Stok Programı

ÜRÜN VİDEOSU:

Market programı ile stok takibinin yanında;

Stok market programı ile müşteri hesaplarını da tutabilir, veresiye defteri olarak da kullanabilirsiniz.

■ Stok market programımız ile toptancı hesapları tutabilir, aldığınız ürünleri hangi toptancıdan aldığınızı görüntüleyebilirsiniz

■ Market stok programı ile ile barkodsuz ürünlerinize programımızdan otomatik barkod numarası verebilir, stok programından ürünlerinize barkod çıkartabilir ve çıkarttığınız barkodu ürününüzün üstüne yapıştırabilirsiniz.

■ Birden fazla satış ekranı açabilirsiniz.

■ Stok market programımız ile barkodlu teraziden çıkan barkodları satış sayfasında okutabilir, ürünün kodunu ve gramajını ayrıt edebilir.siniz

■ Stok market programımız ile satış ekranından, sattığınız ürünlerin faturasını kesebilirsiniz.

■ Market stok programı ile raporlar sayfasında yapılan her işlemin ayrıntılı raporunu alabilirsiniz. 

■ Market stok programı ile günlük, haftalık, aylık, yıllık karlarınızı görüntüleyebilirsiniz.

■ Market stok programı ile kasanızdaki nakit akışı görüntüleyebilirsiniz

■ Market stok programı ile sınırsız kasiyer hesabı açabilir ve kasiyerlerinizin yaptığı işlemlerin tamamını ayrıntılı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

■ Market stok programı ile sayım modülüyle sayım yapabilir ve stoklarınızla karşılaştırabilirsiniz

■ Market stok programı sayesinde ajanda bölümünde randevularınızı düzenleyebilir, ödemelerinizi gün ve aylara göre planlayabilirsiniz.

■ Market stok programı ile, barkod yazıcı yardımı ile, barkodsuz ürünlerinize barkod numarası verebilir ve etiket yazdırabilirsiniz, yazdırdığınız etiketleri ürün rafına veya ürünün üzerine yapıştırabilirsiniz. Bu sayede satış ekranında barkodsuz ürünlerin satış işlemini daha hızlı gerçekleştirebilirsiniz.

■ Market stok programı ile toplu SMS gönderebilirsiniz. Müşterinizin size olan borçlarını veya metin mesajlarınızı müşterilerinize toplu olarak gönderebilirsiniz

■ Sahra Soft Market  Stok programı, barkod sistemi ile çalışan hemen hemen her sektörün ihtiyacını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Programımızı, market programı , stok programı, satış programı, barkod programı, müşteri programı, veresiye programı ve cari hesap programı olarak da kullanabilirsiniz.

■ Market stok programımız ile merkez bankasından günlük döviz kurlarını çekebilir ve görüntüleyebilirsiniz

 

 

Yazan: meto

Sahra Soft Market ve Stok Programı 4.7.7 YAPILAN YORUMLAR