Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Program ikon2

Screen To Gif 2.37

Screen To Gif – Ekran ve Kamera Görüntülerinden Hareketli Gif Yapma

 

 

Screen To Gif , kullanıcıların kendi animasyonlarını oluşturmalarına yardımcı olmayı amaçlayan oldukça sezgisel bir uygulamadır. Program, metin dizeleri veya sepya efektleri ekleme gibi özelleştirme için birden çok seçenek sunar.

Bütün bir özelleştirme dünyası

Uygulama mevcut görüntüleme ekranını kaydeder, her bir ekran görüntüsünü bir çerçeve olarak kaydeder ve kullanıcıların çıktı dosyasını oluşturmadan önce bu resimleri düzenlemesine olanak tanır. Programın en güzel tarafı kolay ve kullanışlı bir arayüze sahip olmakla beraber, masaüstü videosu ile yada webcam görüntüsünden yararlanarak hareketli animasyon gif oluşturma tarafıdır.

Bu aracın en güzel özelliklerinden biri, yerleşik “Editör”ün çok güçlü olması ve birçok kullanıcı özelleştirmesine izin vermesidir.

Kısa metin açıklamaları veya başlıklar eklenebilir. Gerçekten harika bir işlev, kullanıcıların ekran zamanlayıcıları üzerinde tam kontrole sahip olmasıdır. Örneğin, yalnızca birkaç kare için belirli bir mesajı görüntüleyen bir animasyon oluşturulabilir.

Çerçeveleri içe veya dışa aktarma da desteklenir; bu, yeni oluşturulan animasyona ortak görüntülerin (BMP, JPG, GIF ve PNG) eklenebileceği anlamına gelir.

Tüm temel görüntü değiştirme araçları mevcuttur

Program oldukça esnektir ve kullanıcıların kare kare kırpma, döndürme ve çevirme efektleri ekleyerek ekran kayıtlarını ayarlamalarına olanak tanır.

Bu seçenekleri çok sınırlayıcı bulan kullanıcılar, program ile, pikselleştirme, bulanıklaştırma, negatif, renkli ve gri tonlamalı filtreler ekleyebileceğini de bilmelidir. Tüm bunlarda başarısız olursa, kullanıcıların hayal gücünü tamamen özgürleştirmek için bir “Serbest çizim” seçeneği mevcuttur!

İlginç bir seçenek “Hız değiştirici” dir. Bu, kullanıcıların animasyonlarını hızlandırmasına veya yavaşlatmasına olanak tanır. Bu, animasyonun alakasız kısımlarını bulanıklaştırmak için mükemmel bir yöntemdir! Hareketli gif resimler oluşturmak için kullanacağınız en kullanışlı program olduğunu söyeleyebiliriz.

VirusTotal sonuçları için buraya tıklayın!

Screen To Gif

PROGRAM VİDEOSU

 

Site Oylaması
Tarih
Başlık
Screen To Gif - Ekran ve Kamera Görüntülerinden Hareketli Gif Yapma
Puanı
51star1star1star1star1star

Yazan: meto

Screen To Gif 2.37 YAPILAN YORUMLAR