Ekran Alıntısı

ScreenPlay 0.13.0

ScreenPlay – Hareketli Duvar Kağıdı Programı

 

ScreenPlay, topluluk odaklı, açık kaynaklı duvar kağıdı uygulaması olarak masaüstü özelleştirme deneyiminizi geliştirir.

Bilgisayarınızın masaüstünü ScreenPlay ile geliştirin

Masaüstü duvar kağıtlarınıza hareket ekleme fikrini seviyorsanız, ScreenPlay’i kesinlikle seveceksiniz . ScreenPlay, animasyonlu duvar kağıtlarını görüntülemek için ücretsiz, çapraz platformlu ve açık kaynaklı bir uygulamadır ve büyük olasılıkla Wallpaper Engine adlı popüler ve ücretli yardımcı programa en iyi alternatiftir.

ScreenPlay’i iyi yapan nedir?

Yeni başlayanlar için kurulumu kolaydır (Steam üzerinden), modern görünüyor ve sadece hareketli duvar kağıtları ile sınırlı değil (bu noktaya biraz sonra geri döneceğiz). Animasyonlu duvar kağıdı uygulamalarındaki ana sorun, kaynak yönetimidir. Yalan söylemeyeceğiz, sınırlı RAM kaynaklarına sahip eski bir bilgisayarınız varsa, ScreenPlay etkinken performansta küçük bir kayıp hissedeceksiniz.

Bununla birlikte, bu etki herhangi bir modern bilgisayar veya dizüstü bilgisayarda tam anlamıyla farkedilemez. Uygulama aynı zamanda HDR ve 4K duvar kağıtlarını da destekler ve yüksek DPI ekranlar için çok güzel bir şekilde optimize edilmiştir. Ultra geniş ekranlar ve yüksek kare hızlı monitörler (144Hz) de desteklenmektedir.

ScreenPlay

 

 

Yazan: meto

ScreenPlay 0.13.0 YAPILAN YORUMLAR