Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
ScreenToGif ikon

ScreenToGif Portable 2.37.1

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Oylanmadı)
Loading...

ScreenToGif Portable – Gif Oluşturma Programı

 

ScreenToGif Portable, Web kamerası görüntü yakalama desteğine sahip ve GIF animasyonlar oluşturmak için kullanacağınız kullanışlı bir program. Bu sürüm kurulum gerektirmeyen taşınabilir sürümdür.

Screen To Gif , kullanıcıların kendi animasyonlarını oluşturmalarına yardımcı olmayı amaçlayan oldukça sezgisel bir uygulamadır. Program, metin dizeleri veya sepya efektleri ekleme gibi özelleştirme için birden çok seçenek sunar.

Uygulama, mevcut görüntüleme ekranını kaydeder, her bir ekran görüntüsünü bir çerçeve olarak kaydeder ve kullanıcıların çıktı dosyasını oluşturmadan önce bu resimleri düzenlemesine olanak tanır. Bu aracın en güzel özelliklerinden biri, yerleşik “Editör”ün çok güçlü olması ve birçok kullanıcı özelleştirmesine izin vermesidir.

Kısa metin açıklamaları veya başlıklar eklenebilir. Gerçekten harika bir işlev, kullanıcıların ekran zamanlayıcıları üzerinde tam kontrole sahip olmalarıdır. Örneğin, yalnızca birkaç kare için belirli bir mesajı görüntüleyen bir animasyon oluşturulabilir. Çerçeveleri içe veya dışa aktarma da desteklenir; bu, yeni oluşturulan animasyona ortak görüntülerin (BMP, JPG, GIF ve PNG) eklenebileceği anlamına gelir.

Program oldukça esnektir ve kullanıcıların kare kare kırpma, döndürme ve çevirme efektleri ekleyerek ekran kayıtlarını ayarlamalarına olanak tanır. Bu seçenekleri çok sınırlayıcı bulan kullanıcılar, programın sepya, pikselleştirme, bulanıklaştırma, negatif, renkli ve gri tonlamalı filtreler ekleyebileceğini de bilmelidir. Ve her şey başarısız olursa, kullanıcıların hayal gücünü tamamen özgürleştirmek için bir “Serbest çizim” seçeneği mevcuttur!

İlginç bir seçenek “Hız değiştirici”. Bu, kullanıcıların animasyonlarını hızlandırmasına veya yavaşlatmasına olanak tanır. Bu da, animasyonun alakasız kısımlarını bulanıklaştırmak için mükemmel bir yöntemdir.

ScreenToGif

 

Yazan: meto

ScreenToGif Portable 2.37.1 BENZER İÇERİKLER
ScreenToGif Portable 2.37.1 YAPILAN YORUMLAR